... a ti už si pak vychovají svoje ženy

Politik Jiří Čunek míval často poněkud výstřední názory. Teď to na zlínského hejtmana zase přišlo. Všiml si, že mladí muži jsou líní a poněkud nevyrovnaní. A vymyslel pro ně povinnou pět šest měsíců trvající vojenskou službu. 

"Neumějí poslouchat a dělat i to, co je jim nepříjemné, vidím to všude kolem sebe, mamánky, kolem kterých skáčou rodiče, a oni se neumějí podřídit, je to samý bakalář, co neumí vzít do ruky krumpáč," zhodnotil pro časopis Respekt mladíky plus minus dvacetileté, kteří podle něj kromě toho mají i poněkud slabou psychiku. 

Nedosti na tom. "Začne-li stát s převýchovou rozmazlených synů, ti už si pak vychovají své ženy," nechal se poněkud hyperaktivní politik slyšet dále. To všechno myslí vážně? V tom případě mě začíná jeho popularita trochu děsit a s ohledem na své děti doufám, že mu to nevyjde. Jestli toto je ona slibovaná podpora rodin ze strany lidovců, tak Bůh s námi.

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
Video
360p
Co v neděli? Pojďte ven s Maminkou. Bude zábava
22. týden: První kopance!
22. týden: První kopance!

Pojďte ven s Maminkou. Sejdeme se v neděli po obědě v parku na Pankráci

Pojďte ven s Maminkou. Sejdeme se v neděli po obědě v parku na Pankráci

Přijďte si už zítra, tedy v neděli 25. července, užít den plný zábavy, soutěží a rodinné pohody na akci Pojď ven s Maminkou. Akce začíná ve 13.00 hodin…

Deset tipů, jak přežít léto s bříškem. Držte se ve stínu a pijte

Deset tipů, jak přežít léto s bříškem. Držte se ve stínu a pijte

Je to každý rok stejné. Celou zimu a jaro se těšíme na hřejivé letní měsíce, a když přijdou, zmíráme vedrem. I normální člověk má v našem klimatu problém…