Přezůvky, obaly, čipy. A co rýma, bude?

Přes prázdniny nám doma děti všeho věku trochu zvlčily, což se projevilo i tím, že chodily spát čím dál později. Bylo jasné, že se školou by to dohromady nešlo, takže od září musí být ty malé do půl deváté v posteli. 

To se podařilo, ale druhá část plánu, že tím pádem budeme mít s manželem večer pro sebe, zatím nevychází. V půl deváté jsme totiž oba hotoví víc než děti, které prosí o čtení další kapitoly z knížky, zatímco my u toho usínáme. 

A to máme doma vlastně jedinou změnu, šestiletý syn šel do přípravky neboli nultého ročníku základní školy. Dvouletá dcera pokračuje ve školce, velké děti už nevyžadují žádný servis kromě finančního. Přesto se těšíme na podzimní prázdniny víc než jindy a to zatím řešíme jen přezůvky, obaly a ztracený čip do jídelny. Na obzoru už však je první podzimní rýma a s ní i vyšší logistická.

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
Video
Radost, nebo utrpení? 9 známých žen prozradilo, jak bojovaly s kojením
38. týden: Nečekaná hospitalizace a trapas v nemocnici
38. týden: Nečekaná hospitalizace a trapas v nemocnici

Vévodkyně Kate: Je důležité, aby rodiče mluvili s dětmi o svých pocitech

Vévodkyně Kate:  Je důležité, aby rodiče mluvili s dětmi o svých pocitech

Vévodkyně Kate promluvila o tom, jak důležité je řešit duševní zdraví. Na veřejnosti se tak objevila poprvé od chvíle, kdy královský palác oznámil její…

Neobvyklé trápení: Moje dcerka má knírek

Neobvyklé trápení: Moje dcerka má knírek

Dcerce paní Jany je 5 let, chmýříčko, které měla malá Kačenka vždy nad rty je v posledním roce o poznání nápadnější. Jana si není jistá, zda jsou chloupky…