Matka sama fotila, jak rodí svou dceru. Dojme to i vás?

První pohled
Foto: www.lisarobinsonphotographer.com
Sdílej na facebooku
14. března  2017 
 06:00

Když Lisa poprvé pomyslela na to, že nafotí porod svého vlastního dítěte, myslela to spíše jako vtip. Ale nakonec to tahle profesionální fotografka skutečně udělala. Snímky z příchodu holčičky na svět jsou teď originální rodinnou památkou. 

Lisa Robinson-Ward je profesionální fotografka. Specializuje se zejména na fotografování dětí, rodin, svateb, ale přece jen, fotit porod vlastního dítěte je trochu zvláštní. 

FOTOGALERIE

Dcerka, která se jí narodila, byla pro rodinu velkým překvapením. Lisa už má devítiletého syna. Několik dalších let se marně pokoušela otěhotnět, ale když dvakrát o dítě přišla, s manželem se rozhodli, že už to znovu zkoušet nebudou. K překvapení obou Lisa po čase otěhotněla a nakonec porodila zdravou holčičku, jejíž příchod na svět sama zdokumentovala. 

Říká o tom, že původně si s tímto nápadem pohrávala jen jako s vtipem, ale nakonec se rozhodla to zkusit s tím, že kdyby se cokoli zkomplikovalo nebo by to prostě třeba vzhledem k porodním bolestem nešlo, zkrátka toho nechá. "Porod byl naštěstí rychlý a celé to byla úžasná zkušenost," vzomíná Lisa na okamžiky, kdy přišla na svět její dcera Añora. 

Chcete vidět další děti, které se právě narodily? Podívejte se na následující video

360p 240p
První momenty po narození • VIDEO: 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
360p
Páni kluci s abíčkem už tenhle víkend! Vezměte děti a doražte
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku