Jak táta uspává dítě: Co všechno v zoufalství zkouší?

360p240p
Otec se snaží uspat batole. A moc se mu to nedaří
VIDEO: Facebook/HowToDAD
Sdílej na facebooku
3. června  2016 
 06:00

Co funguje u vás? Nebo přesněji řečeno: co zkoušíte a doufáte, že to zabere? Řeč je o uspávání dětí, zvláště těch nejmenších, protože to je vysoká škola rodičovské kreativity a trpělivosti v jednom. Podívejte se, co všechno zkouší jeden otec, který své výchovné pokusy a další zážitky s potomkem zveřejňuje na Facebooku. 

Na tomhle videu je potěšující jedno: každý, kdo se někdy pokoušel uspat miminko nebo batole, ví, že v tom není sám. Tatínek se v něm pokouší uspat holčičku, které je něco málo přes rok, a ona mu vzdoruje. Nepláče, dokonce se vždycky ochotně uloží, když ji k tomu vyzve, ale o spánku nemůže být řeč. 

360p 240p
Otec se snaží uspat batole. A moc se mu to nedaří • VIDEO: 

Schválně se podívejte, co všechno vyzkoušel, a přesto to nezabralo. Dělal, že je pomalu supící mašinka, předváděl, jak je sám moc ospalý, vlezl si k holčičce do postýlky, zkoušel tiše odejít z pokoje, když to vypadalo nadějně, a dokonce se pustil do zpívání ukolébavky, ačkoli to není jeho silná stránka. Tak se alespoň rozhodl natočit video a zveřejnit ho na svém facebookovém profilu, aby povzbudil rodiče, kteří jsou na tom podobně. 

Pusťte mu fén nebo vysavač! 7 rad, jak uklidnit plačící dítě

Pusťte mu fén nebo vysavač! 7 rad, jak uklidnit plačící dítě

Někdy stačí málo – přebalit, nakrmit nebo pochovat – a děťátko v klidu usne. Jindy pláče a pláče a rodič je zoufalý. Pláč nebere konce a zdá se, že…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
1080p 720p 360p
Vyzkoušeli jsme autosedačku s airbagem. Jak dopadla v našem testu?
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku