Kam dneska v Praze s dětmi? Běžte do Minoru a na radnici na hudební festival

Rozcestník ve Vodičkově ulici
Foto: Radka Wallerová/Supermámy
Sdílej na facebooku
16. října  2016 
 08:00

Vodičkova ulice, nebo alespoň jej čas bez aut? Tenhle víkend ano! Můžete tam vyrazit na dětskou část festivalu Struny podzimu, která krom divadelních představení, workshopů a dílen v divadle Minor nabízí i herny a tvůrčí dílny v Novoměstské radnici. Nechybí ani pouliční divadlo a hudební produkce. 

Zatímco představení v divadle Minor jsou vesměs vyprodaná, na tvůrčí dílny a do heren v Novoměstské radnici se můžete vydat bez obav. Jsou zadarmo a navíc k nim nepotřebujete žádnou rezervaci předem. Program festivalu Struny dětem je hodně nabitý. 

GALERIE: Tohle všechno můžete vyzkoušet v divadle a na radnici

Já jsem tam vytáhla roční dceru a pětiletého syna a bavili se oba dva, protože bylo z čeho vybírat. Syn začal workshopem v divadle Minor a pak si užíval především heren v Novoměstské radnici, tvůrčí dílny ho nenalákaly. Ale věřím, že jiné děti by nadchly a rozhodně nešlo jen o zábavu pro děti, které milují ruční práce, protože nechyběly ani chemické pokusy a přírodovědné pozorovaní. 

My jsme velkou část odpoledne strávili ve velkém sále Novoměstské radnice, kde byla spousta knížek, her a také stavebnice, což všechno bylo potřeba vyzkoušet. Kdo chtěl, mohl se zastavit také u stánku České televize a jejího pořadu Déčko. My jsme místo toho vylezli až nahoru na věž - 221 schodů za ten výhled určitě stálo. 

Žena kojila cizí dítě, zatímco jeho matka byla v nemocnici: Vzbudila prudké reakce

Žena kojila cizí dítě, zatímco jeho matka byla v nemocnici: Vzbudila prudké reakce

Matka šesti dětí Rebecca Wanosik udělala něco, čím hodně pomohla jiné ženě a malému dítěti, ale zároveň za to sklidila poměrně dost pobouřených…celý článek

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
720p 360p
Kam o víkendu: Krajinou kolem pivovaru nebo na festival pro batolata?
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku