Z kočky se stala dokonalá chůva: Hlídala břicho v těhotenství, hlídá i miminko

Kočka hlídala miminko po celou dobu těhotenství a pokračuje i po porodu
Foto: Facobook.com / Liel Ainmar Assayag
Sdílej na facebooku
6. března  2016 
 10:00

Tak tohle je Panda, dvouletá kočka. Donedávna fungovala jako domácí mazlíček. Ve chvíli, kdy její panička Liel Ainmar Assayag otěhotněla, stala se z ní dokonalá chůva! Zde jsou důkazy.

Nový přírůstek do rodiny dokáže zamotat hlavu nejen starším sourozencům, ale i domácím mazlíčkům. Nezřídka se stane, že žárlí a dávají to páníčkům pěkně "sežrat". To ovšem rozhodně není případ černobílé kočky jménem Panda. Ta si budoucí novorozeně oblíbila už ve chvíli, kdy se ještě nacházelo v břiše její paničky.

"Od počátku těhotenství mi lehala na břicho, mazlila se a předla," říká o své kočce majitelka Liel Ainmar Assayag. "To trvalo celých devět měsíců, v podstatě se ode mě nehnula," uvedla pro server Love Meow.

A kočičí láska k malému přírůstku pokračovala i poté, co se narodil. "Když přišel malý Sean na svět, byla nejdřív trochu zmatená," přiznává Assayag. "Pak si ho ale očichala a poznala, že je to ten človíček, kterého milovala po celých předchozích devět měsíců."

720p 480p 360p 240p
Když se kočky poprvé setkávají s novorozencem • VIDEO: 

Nyní, tři měsíce po porodu, je Panda stále stejně oddanou hlídačkou a pečovatelkou. "Lehá si vedle něj na postel a hlídá ho. Přiběhne ke mně, když malý Sean pláče. Je vidět, že ho opravdu miluje," uzavírá hrdá majitelka.

Zázračná sedmerčata oslavila plnoletost, chystají se na vysokou

Zázračná sedmerčata oslavila plnoletost, chystají se na vysokou

Už je tomu osmnáct let, co Bobbi McCaughey a její manžel Kenny plnili přední strany novin. Bobbi totiž porodila první doložená sedmerčata, která přežila.…celý článekSdílej na facebooku
Autor: is

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
360p
Páni kluci s abíčkem už tenhle víkend! Vezměte děti a doražte
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku