Nejmladší jogínka světa! Pár cvičí akrobatickou jógu s osmiměsíční dcerou

Holčička neobvyklé polohy miluje
Foto: Instagram
Sdílej na facebooku
2. srpna  2017 
 06:00

Co udělají dva nadšení cvičitelé jógy, když se jim narodí dítě? Přestanou s cvičením? Nebo alespoň jeden z nich? Ani náhodou. Tenhle jogínský pár prostě do svých sestav zahrnul i dceru Sofii Phoenix, nyní osmiměsíční. 

Seznamte se s jogínským párem, který svého potomka zaučil v jogínském cvičení, s nímž objíždí svět pod značkou YogaBeyond®. Provozují směr nazvaný acrojóga, který v sobě spojuje cvičení, prvky partnerské thajské masáže a akrobacie. 

Gwyneth Paltrow a 12 dalších celebrit s podivným přístupem k výchově dětí

Gwyneth Paltrow a 12 dalších celebrit s podivným přístupem k výchově dětí

I mezi hvězdnými rodiči se najdou takoví, kteří přistupují k výchově poněkud zvláštně. Nebo rozhodně jinak než většina. Od pojídání vlastní placenty…celý článek

Claudine (35) pochází z New Yorku a józe se začala věnovat na Bali, když jí bylo patnáct, po ukončení vysoké školy ji vystudovala a začala se jí věnovat profesionálně. Její manžel Honza (36) pochází z České republiky a více než 15 let působil jako osobní trenér. Potkali se v New Yorku v roce 2007 a momentálně žijí v Austrálii. Na sociálních sítích mají desítky tisíc followerů. 

Podívejte se, jak pomáhat rozvoji dítěte, které ještě nechodí:

720p 480p 360p 240p
Proč by rodiče neměli nutit kojence sedět, když to ještě neumí

9 rozdílů mezi tím, když máte dítě ve 20 a když ve 40

9 rozdílů mezi tím, když máte dítě ve 20 a když ve 40

Zatímco matek kolem čtyřicítky přibývá, ty kolem dvacítky jsou zvláště ve velkých městech raritou. Každopádně mít dítě ve dvaceti je jiné než mít ho…celý článek

Co vás čeká, když budete rodit císařem?

Co vás čeká, když budete rodit císařem?

Bojíte se porodu tak, že byste byla ochotná uvažovat o císařském řezu? Než k němu začnete přemlouvat svého porodníka, měla byste o tom něco vědět.…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
720p 480p 360p 240p
Tohle video vám ukáže, proč člověk s malým dítětem prostě nic nestihne

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku