Pro ženyReceptyBleskAha!Reflex
Přihláška nebo registrace
Můžete použít login z jiných webů Czech news center

obnovit heslo+

Spíte s dětmi v posteli? Podívejte se, jaké neuvěřitelné polohy mohou zaujmout

 • Také jste si nechali postel obsadit svými dětmi?
  Také jste si nechali postel obsadit svými dětmi?
  Foto: profimedia.sk
  Sdílej na facebooku
  26. prosince  2015 
   06:00

  Pustili jste děti do své postele? Tak to se teď možná nestačíte divit, kolik prostoru si uzurpují a na jak malém kousku se dokážete vyspat. Nechápete to, ale dítě může spát s jednou nohou na vašem obličeji a s hlavou na manželově koleni. Jak mohou taková postelová seskupení vypadat?

 • Příčka písmene A

  3
  Toto je jen začátek. Dítě původně rovnoběžné s rodiči začíná pár hodin po usnutí rotovat. Mezi rodiči tvoří příčku písmene "A" , a jak můžete vidět, rodiče se zatím se situací vyrovnávají poměrně s přehledem a nacházejí pohodlnou cestu, jak se dotknout jeden druhého.

 • První pohyby

  2

  Malý spáč podniká první cesty na měsíc a zpět, tedy jen ve svých snech, ve skutečnosti se dostává maximálně do oblasti polštáře. Matka se přizpůsobuje a pořád zůstává v kontaktu s otcem.

 • Výlet pokračuje

  1

  Pár kopanců do hlavy od malého kosmonauta nutí jednoho z rodičů ustupovat. V tomto případě je to matka, není ovšem výjimkou, že takto putují i otcové se slabším spánkem. Někteří z nich už v tuto chvíli volí ústup do obýváku na kanape, jiní přicházejí na lišácké řešení: použijí svého partnera jako živý štít.

 • Živý štít

  4

  Tím získají dvojí výhodu: kontakt se svým milovaným protějškem a dostatečné krytí před invazivními výpady malého spáče. Bohužel, toto seskupení většinou nemá dlouhého trvání: partner, který se ocitne v palbě nožiček a ručiček, se během malé chvilky probírá z hlubokého spánku a hodlá malému spáči nastavit záda. Což mění situaci, protože dítě se tak ocitá mimo kontrolu, což putujícího rodiče většinou znervózní. A tak vstává, rovná všechny do základní pozice a velké putování může začít znovu.

 • A zase znova

   

  5

  Zajímavé je, že toto všechno si následující den ráno pamatuje pouze a jedině cestující rodič, ostatní mají pocit, že se báječně vyspali. Někteří z nás to ale stále považují za lepší variantu než se nechat v noci volat do dětského pokoje. Inu – každému vyhovuje něco jiného a slovo "vyhovuje" je klíčové. Ať už spíte, jak spíte, jedno je jisté: pokud někdo z rodičovské postele má odcházet spát, pak je to dítě a ne jeden z rodičů. Ti mají zůstat spolu, i když spojeni podivnými částmi těla.

/
Autor: red
Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.