Co si o nás myslí osmileté děti? Přečtěte si pravdu

 • Foto: Shutterstock.com
  Sdílej na facebooku
  13. prosince  2016 
   06:00

  Osmiletí školáci jsou vlastně ještě dost malí, ne? Jenže oni si to nemyslí. My bychom jim ještě kupovali hračky, oni touží spíše po mobilech a tabletech. Ačkoli hormony s nimi většinou ještě nemlátí, navenek jejich chování puberťáky připomíná čím dál více. Včetně toho, co si skutečně myslí o nás a naší péči. 

 • Hlavně mě před školou neobjímej!

  Ještě v září jste ho vodili skoro do třídy a nebyl problém mu dát pusu na rozloučenou nebo ho obejmout před všemi spolužáky? Tak na to teď zapomeňte. Možná ne jednou provždy, ale pusy se znovu možná dočkáte někdy, až jim bude dvacet  a ony vás zase občas blahosklonně obejmou nebo políbí i před lidmi. 

 • Nevoď mě za ruku, je mi osm!

  ...

  Stejné je to s voděním za ruku. I s tím je konec a v tomto případě pravděpodobně jednou provždy. Některé situace se holt v životě už nevrátí. 

 • Kup mi mobil, mají ho už všichni

  xx

  Pravděpodobně už jste slyšeli o tom, že vaše dítě je poslední ve třídě, nebo spíš poslední na světě, které ještě nemá mobil. Pokud už ho náhodou má, pak bohužel úplně předpotopní mobil, na kterém nejdou hrát hry ani na něm (moc) nefunguje internet. Co s tím uděláte? 

 • Hello Kitty je trapná, mami

  ...

  Ještě nedávno muselo být všechno oblečení růžové a s Hello Kitty, princeznou Elsou a podobnými hrdinkami? Zapomeňte, do šatníků vaší dcery vtrhla černá a jí podobné barvy. Počítejte také s tím, že už nebudete moci kupovat oblečení, aniž by vám ho vaše dcera schválila, protože váš vkus – nic moc. 

  Elsa z Ledového království matkou! Jak vypadají Disneyho princezny s dětmi?

  Elsa z Ledového království matkou! Jak vypadají Disneyho princezny s dětmi?

  Pohádkové příběhy většinou končí svatbou, případně informací, že spolu princ a princezna žili šťastně až do smrti. Ale jak? Měli děti? A jak je rodičovství…celý článek

  360p 240p
  Nebojte se děti zapojit do rozhodování o tom, jak bude vypadat jejich pokojíček • VIDEO: 

  Když šel potomek do první třídy, nechali jste mu předělat pokojíček v hezkých barvách, které mu měly dle vašich představ vydržet asi tak do deseti, pokud ne rovnou do patnácti let? Bohužel, začíná být stejně trapný jako oblečení, protože "je pro mrňata a vážně není možné do něj pozvat kamarády, mami". 

   

 • Zdravé svačiny? Ne, díky

  ss

  Snažíte se, aby svačiny vašeho potomka byly chutné, zdravé, vyvážené, a ještě vypadaly pěkně? Zbytečně. Protože to je přesně to, co vaše dítě nechce. Cool je sušenka nebo ještě peníze na brambůrky či cheeseburger. Že jste mysleli, že to přijde později? Bohužel. 

 • Neříkej všem, že budu doktorka!

  ...

  "A až vyroste, chce být doktorkou! Nebo možná slavnou spisovatelkou." Říkáte tohle o své roztomilé holčičce, kamkoli přijdete, protože o tom mluvila ona sama? Moment – a kdy naposledy? Protože co platilo před půlrokem, už rozhodně neplatí. A pokud chce být spíše veterinářkou, asi vám to teď říkat nebude. Navíc mluvit o ní s někým dalším je prostě trapné. 

  Co se skutečně děje v hlavách školáků kvůli mobilům a internetu? Tohle!

  Co se skutečně děje v hlavách školáků kvůli mobilům a internetu? Tohle!

  My rodiče s oblibou vyčítáme dětem, že nedokážou mobily odložit ani na záchodě nebo u jídla, nezřídka se však chováme stejně. A to jsme se k nim dostali…celý článek

  Tohle video vám ukáže, proč člověk s malým dítětem prostě nic nestihne

  Tohle video vám ukáže, proč člověk s malým dítětem prostě nic nestihne

  Možná jsou děti klidné, které večer sedí tam, kam je ráno posadíte, a pak jsou děti, které neustále zkoumají svět. Zdá se, že většina batolat patří…celý článek

/
Autor: red
Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
Video
360p
Páni kluci s abíčkem už tenhle víkend! Vezměte děti a doražte
5. - 6. týden: Na mateřství jsou nejhorší pocity beznaděje
5. - 6. týden: Na mateřství jsou nejhorší pocity beznaděje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku