Stylově snadno, rychle a zábavně s Alex Fráňovou

Foto: Albatros Media
Sdílej na facebooku
25. října  2016 
 00:00

Snad každá dívka a žena touží po tom, vypadat krásně, elegantně a přitažlivě … zkrátka stylově a trendy. Než začnete ve svém šatníku dělat „průvan“, vyšilovat, že nemáte co na sebe a to, co máte, je strašné a nemoderní, a zběsile nakupovat všechny módní novinky, zkuste si nejprve nechat poradit od odborníka na slovo vzatého… Sáhněte po nové knize Alex Fráňové Najdi svůj styl.

Alex Fráňová, autorka úspěšného blogu Tale of Miss A., redaktorka a stylistka ve Škole stylu BACKSTAGE využila svoje bohaté zkušenosti a připravila ucelenou příručku pro všechny mladé holky i ženy, které jsou mladé alespoň duší. Zkrátka pro všechny, které chtějí vypadat skvěle.

Autor: Albatros Media


A vzala to z gruntu. Od rady ohledně typu pleti a toho, jak se o ni starat a jaký make-up volit, až po to, jak si poradit s nezkrotnými vlasy a věčně nevyhovujícím šatníkem. V téhle beauty bibli najdete všechno, co potřebujete vědět. A co je hlavní, pomůže vám najít styl, který bude originální – jen  váš!

Autor: Albatros Media

Kniha Najdi svůj styl vyšla v Nakladatelství Fragment a je ideálním dárkem pro všechny mladé slečny, ale i starší ženy, které si chtějí zábavnou formou zopakovat základní abecedu stylu.

Autor: Albatros Media

Alexandra Fráňová se narodila a vyrostla v Havířově, kde jí nikdo neřekl jinak než Alex. Už odmala měla umělecké cítění a smysl pro styl a módu. Přesto – a přestože jí to říkala její maminka – se po střední škole rozhodla jít studovat práva. Jak sama říká, po pěti letech skončila s právnickým diplomem jen proto, aby mohla slavnostně vyhlásit, že se hlásí na kurz stylingu a chce začít pracovat ve světě módy. Po úspěšně absolvovaném kurzu stylingu ve škole stylu BACKSTAGE tam zůstala pracovat jako redaktorka a její život se tak od původního plánu naprosto odchýlil. 

Sdílej na facebooku
Autor: komerční prezentace

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
360p
Kam o víkendu? Co takhle Páni kluci, Ratolest fest, obří mamut nebo…
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku