Táta William vzal malého prince George na letiště, aby si vyzkoušel stíhačku

Malý George i s rodiči ve vrtulníku, v jakém se učil létat William v roce 2009 na akademii Shawbury
Foto: www.instagram.com/kensingtonroyal
Sdílej na facebooku
13. července  2016 
 16:00

Od doby, co se narodila malá princezna Charlotte, dostal se malý George tak trochu do jejího stínu. Alespoň to tak z médií mohlo vypadat. Teď si však chlapeček, kterému budou příští týden tři roky, užil zase něco svého. Rodiče Kate a William ho vzali na leteckou přehlídku. 

Royal International Air Tattoo je největší světová přehlídka vojenského letectva, která se tentokrát konala minulý víkend na základně RAF Fairford v Gloucestershire. Pořadatelé slibují mimo jiné skvělou zábavu pro celou rodinu. Právě sem rodiče vzali malého prince George – ostatně jeho otec slouží v britském královském letectvu. 

Podívejte se do FOTOGALERIE se snímky královských dětí

Snímky z události pak zveřejnili na Instagramu Kensingtonského paláce. Bylo to poprvé, kdy George provázel rodiče na nějaké oficiální akci v rámci jejich programu. Svědci tvrdí, že když na to přišlo, vztekal se malý kluk jako jakékoli jiné batole a že uklidňování bylo na jeho matce Kate. 

Jinou premiéru za sebou má malá princezna Charlotte, která se v červnu poprvé zúčastnila oslav na balkoně Buckinghamského paláce spolu s ostatními členy rodiny. 

Princ William prozradil trik, kterým s Kate uspává své děti

Princ William prozradil trik, kterým s Kate uspává své děti

Víte, jak své děti uspávají královští rodiče? Vlastně dost podobně jako kdokoli jiný. Princ William, otec malého George a jeho sestry Charlotte, před…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
720p 360p
Týden čtení dětem: Alespoň dvacet minut denně!
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku