20 příšerných vět, které děti dokázaly říct na veřejnosti

Autobus je skvělým místem, kde může dítě páchat nějaké trapasy
Foto: Shutterstock.com
Sdílej na facebooku
6. září  2016 
 14:00

Děti si neberou servítky. A ještě se vyžívají v tom, že si pro svá peprná prohlášení vybírají momenty, kdy je uslyší pokud možno co nejvíce lidí nebo někdo, kdo by je vážně slyšet neměl. Takové to ticho, než se rozjede metro, napjatá chvilka na rodinném obědě, chvilka na zahájení školního roku. Co všechno děti dokázaly říct? 

Když jsem byla malá, byla jsem podle mojí matky mistrem v hláškách, kvůli nímž by se nejraději propadla do země. Alespoň mi to do dneška tvrdí, ale řekla bych, že to nebylo nic výjimečného. Že svým způsobem perlí všechny děti. Posuďte sami - následující věty pronesly děti moje, potomci mých známých nebo rodičů, kteří se svěřili internetu. Která vás pobavila nejvíc? 

Galerie: Co všechno děti dokázaly říct

A jakou největší ostudu svými prohlášeními udělaly vaše děti vám? Každý má hranici jinde - jednu moji kamarádku rozhodilo, když její dcera na veřejnosti prohlásila, že ho matka týrá, jelikož mu nechce koupit tatranku, zatímco jiná s úsměvem ustála i synův dotaz, zda se mladá dvojice sedící ve vlaku proti nim bude pářit. 

Nevozte děti do 13 let v autě vepředu, i když mají metr a půl: Je to nebezpečné!

Nevozte děti do 13 let v autě vepředu, i když mají metr a půl: Je to nebezpečné!

Spousta dětí se nemůže dočkat toho, až budou měřit metr a půl, aby jim rodiče dovolili sedět v autě vepředu místo ježdění v sedačce vzadu. Další děti…celý článek

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
360p
Páni kluci s abíčkem už tenhle víkend! Vezměte děti a doražte
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku