Matka na fotkách zachytila pouto mezi svou dcerou a zvířaty

...
Foto: portraitsbysuzy.com
Sdílej na facebooku
28. září  2016 
 06:00

Americká fotografka Suzanne Mead ze všeho nejraději fotografuje děti. A ze všeho nejčastěji svou dceru Miu, která se stala její hlavní múzou. Nafotila s ní například sérii vážně roztomilých portrétů se zvířaty. 

"Mia byla vždycky mou největší múzou. Ráda ji portrétuji, abych zachytila její osobnost a zároveň atmosféru jejího dětství," říká fotografka, jejíž snímky přinesl i web Boredpanda.com. Když se ukázalo, že holčička má slabost pro zvířata, měla její matka hned o námět více. Více na webu fotografky

GALERIE: Holčička a její mazlíčci

Snímky můžete brát jako inspiraci pro vaše fotky, které můžete posílat do soutěže Zlatíčka. Přihlašovat se můžete až do 10. října do pravého poledne. 

Soutěž probíhá ve čtyřech fázích. Po přihlášení poběží internetové hlasování, ze kterého postoupí z každé kategorie prvních sto zlatíček do SMS semifinálového hlasování. A z něj pak postupuje do finálového kola prvních třicet soutěžících z každé kategorie.

Zlatíčka: Tyhle děti vyhrály minule! Letos můžete desetitisíce získat vy

Zlatíčka: Tyhle děti vyhrály minule! Letos můžete desetitisíce získat vy

Láká vás výhra třicet tisíc korun? Není se čemu divit, takové peníze jen tak na ulici nenajdete! Zato je ale můžete vyhrát v soutěži Zlatíčka! Jestli…celý článek

Na rozdíl od loňských ročníků se tentokrát nesoutěží podle krajů, ale podle věkových kategorií. Ty jsou tři. Zlatíčka do dvou let, zlatíčka od dvou do šesti let a zlatíčka od šesti do dvanácti. Soutěže se tedy může zúčastnit kdokoliv narozený po 25. říjnu 2004.

Motivací soutěžit je hned několik. Kromě třiceti tisíc korun si vítěz bude moct užít i profesionální fotografování pro Blesk pro ženy a mobilní telefon Samsung Galaxy J5. Ten získají vítězové všech tří kategorií. Ceny jsou ale připraveny pro prvních patnáct.

Chcete vyhrát třicet tisíc korun? Přihlaste své zlatíčko do soutěže

Matka obarvila dceři vlasy, aby vypadala jako jednorožec. Udělali byste to taky?

Matka obarvila dceři vlasy, aby vypadala jako jednorožec. Udělali byste to taky?

Hodně rozporuplné reakce se snesly na hlavu Mary Thomaston, vlasové stylistky, která splnila přání své dcery. A ostříhala a obarvila jí vlasy tak,…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
1080p 720p 360p
Branky, body, kokoti: Kluci, buďte jako humři a bacha na gynekology!
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku