Trochu drsné? Trik, díky němuž táta zkrotil trojčata v autě

Foto: Facebook/Jake White
Sdílej na facebooku
7. října  2016 
 06:00

Taky se vaše děti hádají v autě? Kdo má lepší výhled? Kdo má větší sušenku a kdo se víc nudí? Američan Jake White si poradil po svém a nás to docela pobavilo. I když je to možná poněkud drsné řešení, které by žádnou matku nenapadlo. 

Když se děti vzadu hádají, řídí se špatně, protože soustředit se je dost těžké. A to si představte, že vzadu nemáte běžnou dvojici sourozenců, ale rovnou trojčata. Dvouletá, kterým se něco jen těžko vysvětluje. Jake White se proto o vysvětlování přestal pokoušet a vyřešil to po svém. 

Mezi děti dal velké pevné desky, aby na sebe trojčata Xavier, Stella a Jude neviděla, a tvrdí, že to zabralo přímo fantasticky. Fotka, kterou umístil na svůj facebook, každopádně vzbudila docela rozruch a všimla si jí také editorka webu Today.com, která o něm napsala článek do sekce Rodičovství. 

Matka obarvila dceři vlasy, aby vypadala jako jednorožec. Udělali byste to taky?

Matka obarvila dceři vlasy, aby vypadala jako jednorožec. Udělali byste to taky?

Hodně rozporuplné reakce se snesly na hlavu Mary Thomaston, vlasové stylistky, která splnila přání své dcery. A ostříhala a obarvila jí vlasy tak,…celý článek

"Udělal jsem to, protože se neustále prali o svačinu," řekl Jake White webu Today.com s tím, že přepážky jsou z pevné pěny, která je dost silná na to, aby sourozence oddělila a odolala případným pokusům o zničení. Instalace mu trvala sotva pět minut. Z jeho fotky na facebooku se stal virtuální hit, což jeho samotného překvapilo. 

GALERIE: Život s trojčaty

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
720p 360p
Je to kluk! Královští sourozenci se přijeli podívat na miminko
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku