Zlatíčka: Začíná semifinále! Kdo bude bojovat o 30 000 korun?

Foto: Shutterstock.com
Sdílej na facebooku
10. října  2016 
 12:00

Jestli jste dosud nestihli přihlásit své dítě do soutěže Zlatíčka, pak už to nedoženete. Dnes v pravé poledne se totiž uzavřela brána na přihlašování, teď už můžete jen hlasovat pro favorita. Pokud se dostal do užšího výběru. 

Dostali jste se se svým zlatíčkem mezi sto nejlepších ve vaší věkové kategorii? Pak se můžete radovat, postupujete do semifinálového kola! V něm už se ale nehlasuje přes internet, ale pomocí SMS zpráv. 

Na rozdíl od internetového hlasování toto není nijak omezeno. Své preference a sympatie můžete vyjádřit pomocí SMS zpráv zaslaných na číslo 900 99 10. Cena jedné zprávy je 10 korun. Ovšem pokud si chcete pojistit, že postup do finálového kola bude hladší, můžete si poslat i SMS balíčky. 

Zlatíčka 2016: Obhájí malá Klaudie své vítězství?

Zlatíčka 2016: Obhájí malá Klaudie své vítězství?

Loni se vítězem soutěže Zlatíčka stala tříměsíční Klaudie. Od finálového kola uplynulo sedmnáct měsíců a z vítězky je dnes upovídaná holčička, která…celý článek

V rámci jedné SMS v hodnotě 6 hlasů odeslané na číslo 900 99 50 bude cena takového balíčku činit 50 Kč vč. DPH pro všechny mobilní operátory a v rámci jedné SMS v hodnotě 10 hlasů odeslané na číslo 900 99 80 bude cena takového balíčku činit 80 Kč vč. DPH pro všechny mobilní operátory.

Telefonuje

Hlasování potrvá až do příštího pondělí, do 17. října do 12.00. Z něj postupuje prvních třicet z každé věkové kategorie. Dohromady se tedy o titul Zlatíčko popere 90 soutěžících. Finálové kolo započne o den později, v poledne 18. října, a svého favorita můžete podporovat až do 24. října do 12.00.

Chlapeček nebo holčička: Kdo vyhraje letošní zlatíčka? Ještě stále můžete přihlásit svoji fotku

Chlapeček nebo holčička: Kdo vyhraje letošní zlatíčka? Ještě stále můžete přihlásit svoji fotku

Ve hře je stále třicet tisíc korun a nejen to. Řeč je o soutěži Zlatíčka 2016, krom hlavní ceny jsou připraveny odměny pro celkem patnáct soutěžících.…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.
Video
720p 360p
Týden čtení dětem: Alespoň dvacet minut denně!
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku