Matka nechala malého kluka vyklidit myčku. "Děláš z něj otroka," napsali jí

Šestiletý Lyle Thomas uklízí v kuchyni
Foto: Facebook/Nikkole Paulun
Sdílej na facebooku
18. října  2016 
 16:00

Mladá matka Nikkole z amerického Michiganu vždycky tak trochu provokovala. Před pár lety byla hvězdou pořadu stanice MTV coby šestnáctiletá nastávající matka, teď však některé lidi nadzvedla poněkud nečekaně. A to když na svůj poměrně sledovaný facebookový profil dala fotky šestiletého syna, kterak uklízí nádobí. 

"Vždyť si z něj děláš otroka," objevilo se v jedné z reakcí pod fotkami, na kterých šestiletý chlapec dává prádlo do pračky, nádobí do myčky a pomáhá s přípravou jídla. Nebyla to zdaleka jediná kritika pod snímky, podobných tu zaznělo překvapivě mnoho. Jakási Tammy například napsala, že nemá nic proti výchově dětí k zodpovědnosti, ale co je moc, to je moc. 

GALERIE: Jak se žije mladé matce se dvěma dětmi

Nikkole Paulun, matka chlapce, se naopak hájila tím, že chce rozbít stereotypní uvažování, podle něhož mají být domácí práce doménou žen. A v tom s ní nelze než souhlasit. A jak dodala, stejně je většina starosti o domácnost na ní. Zároveň přislíbila, že k péči o domácnost povede i dcerku, ta je na to však zatím příliš malá. 

10 věcí, které byste měla naučit svého syna dřív, než mu bude třináct

10 věcí, které byste měla naučit svého syna dřív, než mu bude třináct

Víte, co se říká? Že jak svého syna vychováte, tak se pak bude chovat v budoucím životě, třeba v manželství. Samozřejmě, že to je ještě daleko, ale…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.
Video
360p
Páni kluci s abíčkem už tenhle víkend! Vezměte děti a doražte
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku