První vážně dojemné vánoční video je tu. Láká na londýnské letiště

Cesta dvojice medvědů skrz letiště
Foto: Youtube/BPŽ
Sdílej na facebooku
22. listopadu  2016 
 18:00

Tahle reklama má jednoduchý název. Prostě "Na Vánoce domů" a jejími dvěma hrdiny je pár medvídků, od pohledu ne nejmladších. Nebo to medvídci nejsou? Nechte se překvapit. 

Jakmile dojde na Vánoce, dojímá se i nejeden otrlý cynik. A tahle reklama londýnského letiště Heathrow je k tomu jako dělaná - mimochodem, je to jejich vůbec první vánočně laděná. 

720p 480p 360p 240p
Dojemná vánoční reklama londýnského letiště Heathrow • VIDEO: 

Ve spotu dlouhém necelou minutu a půl sledujete starší manželský pár plyšových medvídků, kteří se zřejmě vydali na dlouhou cestu za svými blízkými. Jsou vážně roztomilí, vyladění do každého detailu. Můžete je sledovat, jak  trochu vyplašeně vystupují z letadla, jak bez brýlí nemohou přečíst ukazatele na letišti nebo jak zápasí s těžkými kufry. 

GALERIE: Záběry z reklamy

Medvídkům nechybí čepice, respektive klobouk. Je to vlastně tak trochu varianta na medvídka Paddingtona, pokud s tedy oženil, protože o tom kniha nehovořila. Každopádně, pak to přijde - dojemná scéna na závěr to celé ještě vylepší. Prozrazovat vám ji nebudeme, ale fanoušky filmových momentů a la Láska nebeská mi mohla potěšit. 

Reklama je součástí kampaně k 70. výročí založení letiště Heathrow a jeho obchodní ředitel Jonathan Coen k tomu prostřednictvím tiskové zprávy uvedl, že i pro letiště jsou svátky výjimečné, protože všude je plno rodin a přátel, kteří se dlouho neviděli. "Doufáme, že díky medvědům procházejícím přes letiště úplně cítíte to vzrušení," dodal.

Jak vyrobit adventní kalendář pro děti: Desítky nápadů, jak může vypadat

Jak vyrobit adventní kalendář pro děti: Desítky nápadů, jak může vypadat

Nechcete dětem kupovat hotový adventní kalendář, ale chcete jim vyrobit originální vlastní? Směle do toho, možností je spousta. Můžete ho vyrobit z…celý článek

Jaký koupit adventní kalendář? Přehled těch s hračkami i čokoládou

Jaký koupit adventní kalendář? Přehled těch s hračkami i čokoládou

Když jsme byli malí, adventní kalendáře jsme neznali vůbec. Před nějakými třiceti dvaceti lety se sem dostaly čokoládové kalendáře, které za svými…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
360p
Páni kluci s abíčkem už tenhle víkend! Vezměte děti a doražte
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku