Otec čtyř dcer baví vtipnými fotkami na Instagramu. Nemám rád dokonalé rodiče, říká

Simon, jeho dcery Anya, Marnie, Ottilie a Delilah a manželka Clemmie
Foto: @father_of_daughters
Sdílej na facebooku
26. prosince  2017 
 06:00

Frustrují vás dokonalé fotky, které někteří rodiče postují na Facebook nebo Instagram? Protože vy sice taky máte děti, ale váš život má do idyly daleko? Pro vás jsou tu rodiče, jako je Brit Simon Hooper. Otec čtyř dcer odmítl přistoupit na přikrášlování skutečnosti a na Instagram dává fotky, které nijak nekašíruje. Příznivci se jen hrnou. 

"Můj profil přináší realistický pohled na rodičovství," nechal se Simon slyšet pro web Huffington Post. Podle něj se mnozí rodiče berou moc vážně, což rozhodně není jeho případ. Na Instagramu vystupuje jako @father_of_daughters a dneska už má přes sedm set tisíc followerů. Baví je i to, že fotky provází vtipnými komentáři. 

480p 360p 240p
Pěvecká soutěž pro barbíny • VIDEO: 

S manželkou vychovává celkem čtyři dcery, nejstarší Anye bude deset, další Marnie je šest a nejmladší jsou dvojčata Ottilie a Delilah, kterým jsou dva. Simon sám o sobě mluví jako o člověku, který od té doby, co se stal rodičem, působí mimo jiné jako "taxikář, plavecký instruktor, učitel, kuchař, poradce, lidská prolézačka, banka, osobní nákupčí a zdravotní sestra".

Na vlastní kůži: Matkou po čtyřicítce? Tohle všechno vás čeká!

Na vlastní kůži: Matkou po čtyřicítce? Tohle všechno vás čeká!

Před pár dny jsem byla na maturitním plese nejstaršího syna. Bylo to fajn a nebylo špatné být tam mezi rodiči skoro nejmladší. Už před dvaceti lety…celý článek

Takhle vypadáte doopravdy: 20 fotek budoucích rodičů během spánku

Takhle vypadáte doopravdy: 20 fotek budoucích rodičů během spánku

Tenhle fotoprojekt vznikl náhodou. Když se mladá ruská fotografka vydala pomoci svým přátelům cosi opravit v bytě a pak je vyfotila shora ze žebříku.…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
720p 360p
Vyrazte na jarmark, food festival, rande s Francií, do kasáren či…
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku