Takhle to vypadá doopravdy! Matka fotila den s kojencem pomocí selfie tyče

Dobré ráno, den právě začíná. Někdy v devět, ale někdy už v pět. Jak se miminku chce.
Foto: Skorobogatova Julija/Boredpanda.com
Sdílej na facebooku
17. března  2016 
 06:00

"Vždyť to nic není, jen hlídáš dítě!" řekl jeden známý téhle matce a ona se rozhodla, že mu to ukáže. A ukázala. Celý den fotila sebe a svou malou dceru pomocí mobilu na selfie tyči, aby nejen on viděl, že se od rána do večera nezastaví, a že ji navíc malé dítě doprovází i na záchod nebo do koupelny. 

Víte, jak matka na mateřské dovolené pozná víkend od všedního dne? Podle toho, že potká svého manžela doma i v době, kdy by měl být v práci, a nevidí ho jen brzy ráno a pozdě večer. Přesně tohle na internet sarkasticky napsala Moskvanka Julija Skorobogatova a zveřejnila přes dvě desítky fotografií, které dokládají, jak vypadá její den s malou dcerou Vasilisou. 

"Jasně, jsem na mateřské a nemusím celý den nic dělat. Ale je to pro mě těžké," říká, ačkoli zároveň přiznává, že to samozřejmě má i své výhody. Nemusí pětkrát denně vstávat skutečně brzy ráno do práce, harcovat se přecpaným metrem nebo trčet v dopravní zácpě a pracovat v kanceláři, kde ji to netěší. "Jsem prostě doma a nic z toho dělat nemusím. Jaká radost," napsala na web boredpanda.com ironicky. 

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
720p 360p
Týden čtení dětem: Alespoň dvacet minut denně!
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku