Nudí vás culíky a copy? Tahle matka napletla dceři na hlavě celou abecedu!

...Y, Z. Matka upletla své dceři z vlasů celou abecedu.
Foto: Babes In Hairland com
Sdílej na facebooku
27. března  2016 
 06:00

Některé holčičky s dlouhými vlasy vykazují neuvěřitelnou trpělivost a pro originální účes jsou schopny vydržet leccos. Devítiletá Bee Potter je toho důkazem: když začala chodit do školky a maminka si lámala hlavu, jak ji česat, přišly na originální nápad! Na hlavě se přece dají uplést písmenka z celé abecedy!

Becky Potter, blogerka ze serveru Babes in Hairland, vždycky ráda česala svou dcerku. I pro malou Bee to vždycky byly hezké chvíle, které s maminkou prožívaly. Když chodila do školky a chystala se do školy, přišla maminka s originálním nápadem.

Místo toho, aby se dívala na Pinterest a nechala se inspirovat účesy ostatních, přišla s vlastním: vypletla holčičce do vlasů celou abecedu. "Obyčejné česání jsme tak trochu povýšily na účesy s učením," směje se Becky.

"Vždycky když jsem jí pletla účes, počítaly jsme, kolik slov na dané písmeno vymyslíme," říká Becky. "Byla to zábava pro obě z nás." Některá písmena svědčí o velké nápaditosti matky a velké trpělivosti dcery. Podívejte se na všechny účesy ve fotogalerii.

 

A pokud vás zajímá, jak se jednotlivé účesy rodily, můžete se podívat na www.babesinhairland.com

Sdílej na facebooku
Autor: is

Diskuse ke článku

.
Video
360p
Páni kluci s abíčkem už tenhle víkend! Vezměte děti a doražte
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku