10 slavných matek, které cvičí i s dětmi: Michelle Obama, Gisele Bündchen a další!

 • Tori Spelling
  Tori Spelling
  Foto: Instagram
  Sdílej na facebooku
  21. srpna  2016 
   06:00

  Jsou matky, které by se svými potomky nikdy nesportovaly, protože by je zbytečně „zdržovali“. Ovšem jsou zase takové, u kterých se sport a děti nevylučují. Podívejte se, jak slavné maminky začleňují pravidelný pohyb do svých rušných životů.

 • Drew Barrymore

  Drew Barrymore

  Herečka Drew Barrymore už moc dobře ví, že cvičení a mateřství jdou skvěle dohromady. Jóga je doslova rodinnou záležitostí, které se zúčastňuje nejen matka, ale i dcera Elsa. Na hodiny jógy chodí s ní, a ráda.

 • Jessica Simpson

  Jessica Simpson

  Americká zpěvačka a herečka, která se proslavila i svou reality show, ujde denně téměř pět kilometrů. Nechodí ale sama, bere si s sebou i děti. „Moc mě baví chodit na dlouhé procházky s manželem Erikem a dětmi, honí se kolem nás a je to legrace.“

 • Hilaria Baldwin

  Hilaria Baldwin

  Manželka slavného herce Aleca Baldwina je jogínka, která si bez jógy neumí představit život. Proto začleňuje do svých aktivit i své děti, která má s Alecem – tříletou dceru Carmen a ročního syna Rafaela. I když je momentálně potřetí těhotná, nebrání jí to v cvičení.

 • Jenna Dewan Tatum

  Tatum

  Jennin manžel Channing Tatum má jedno z nejhezčích těl v Hollywoodu, ovšem ani ona nechce být pozadu, takže se snaží i to svoje udržovat ve formě. Tahle americká tanečnice a herečka uveřejnila na Instagramu fotku, na které se chystá s dcerou Everly na běh – ten totiž miluje nejvíc.

 • Lily Aldridge

  Lily Aldridge

  Modelka značky Victoria´s Secret má tělo bez chyby, i když porodila zpěvákovi skupiny Kings of Leon před třemi lety jejich první dítě, dceru Dixie. Jak říká modelka, dcera je pro ni skvělým parťákem na cvičení.

 • Hilary Duff

  Hilary Duff

  Herečka a zpěvačka má se svým bývalým manželem syna Luca. A jak je vidno z fotografie, velmi ráda ho využívá jako posilovací prostředek. „Váží skoro patnáct kilogramů, a to už je pořádná činka,“ řekla Hilary. Na této fotografii, kterou uveřejnila herečka na Instagramu, to vypadá, jako by se oba chystali na rodinné cirkusové představení.

 • Elsa Pataky

  Elsa Pataky

  Španělská modelka a herečka chodí ráda na pláž, ale ne jen za sluncem a zábavou. Pláž je pro ni ideálním místem pro hodiny jógy. „Moji synové se pokaždé těší na to, že tam se mnou budou cvičit,“ tvrdí modelka. Máma tří dětí (dvojčata Tristan a Sasha a dcera Indie) moc dobře ví, že žádný okamžik, který stráví se svými potomky, jí nikdo nevezme.

 • Michelle Obama

  Michelle Obama

  Manželka amerického prezidenta je známá pro svou vášeň pro sport, zejména brzo ráno. Je ochotná vyrazit na kolo klidně v půl páté! Bere s sebou občas i dceru, prý to utužuje rodinu. „Jsme rádi, když najdeme čas být spolu i při sportu,“ říká.

 • Gisele Bündchen

  Gisele Budchen

  Další celebrita, která se oddává s nadšením józe doma i na pláži. Maminka dvou dětí, dcery Vivian a syna Benjamina, cvičí i s nimi. Pozdrav slunci už její syn Benjamin zvládá celkem dobře.

   

 • Tori Spelling

  Tori Spelling

  Herečka, kterou proslavila role Dony v seriálu Beverly Hills 90210, je matkou čtyř dětí, což vyžaduje celkem dobrou organizaci rodiny. Žonglovat mezi dětmi a prací, případně koníčky, není snadné. Tori ale našla řešení: sportují všichni dohromady. Oblíbili si bojové umění a kardio trénink. „Všichni ze sebe potřebujeme dostat agresi,“ žertovala na Instagramu.

   

   

/
Autor: aši
Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
Video
720p 360p
Týden čtení dětem: Alespoň dvacet minut denně!
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku