Takhle vypadá radost z miminka! Rodiče adoptovali holčičku a natočili dojemné video

720p480p360p240p
Dojemné přijetí adoptovaného miminka
Foto: Surprise Adoption/Youtube
Sdílej na facebooku
24. října  2016 
 14:00

Lacey a Banks Farrisovi se léta marně snažili o dítě. Měli za sebou trápení v podobě potíží s početím i potrat ve 20. týdnu těhotenství. Nakonec se rozhodli pro adopci, a tak k nim do rodiny přibyla malá holčička. Natočili o tom skvělé video – zachytili reakce široké rodiny, které následovaly, když jim malou Finley představili. 

Video, o kterém napsal mimo jiné web Goodhousekeeping.com, je vážně roztomilé a dojemné. 

"Čekání bylo ze všeho nejtěžší," řekla Lacey Farris a zmínila všechny potíže, kterými si pár prošel. S matkou holčičky byli ve spojení už v době těhotenství, a vytvářeli si tak vztah k miminku už předtím, než se narodilo.

GALERIE: Překvapené a nadšené reakce na miminko

Nešlo o náhradní mateřství, ale o rozhodnutí postarat se o miminko, které jeho biologická matka nechtěla, protože by nedokázala o něj pečovat a uživit ho. Jakmile Finley přišla na svět, začali se o ni starat. "Jakmile jsme ji spatřili, bylo jasné, že je všechno trápení za námi," řekla Lacey, která se svým mužem a dcerou žije v Kalifornii. 

A jak je napadlo natočit právě tohle video? Podle Bankse, otce rodiny, vše vzniklo spontánně, když jim přišli holčičku rovnou představit místo toho, aby jim předem oznamovali, že mají nového člena rodiny. Pár je spolu osm let, oběma je devětadvacet. 

Žena kojila cizí dítě, zatímco jeho matka byla v nemocnici: Vzbudila prudké reakce

Žena kojila cizí dítě, zatímco jeho matka byla v nemocnici: Vzbudila prudké reakce

Matka šesti dětí Rebecca Wanosik udělala něco, čím hodně pomohla jiné ženě a malému dítěti, ale zároveň za to sklidila poměrně dost pobouřených…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
360p
Botanicum vás potěší ilustracemi i množstvím informací
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku