Rodiče si pořídili fotky z porodu syna. V jeho 21 letech! Jaký je za tím příběh?

Fotky s novorozencem po 21 letech
Foto: Facebook.com/chaoticperfectionphotography
Sdílej na facebooku
15. srpna  2017 
 16:00

Tohle je trochu zamotaný rodinný příběh. A těžko říct, kdo je jeho hlavním hrdinou – zda rodiče, nebo naopak jejich už jedenadvacetiletý syn. Každopádně snímky á la novorozenecké se staly virálním hitem. Proč je vlastně tahle trojice pořídila? 

Rebecca Hayes a David Ward spolu mají jedenadvacetiletého syna Claytona, ale nemají žádné fotky ze dne, kdy se narodil. Nejspíše kvůli tomu, že se to tehdy moc nedělalo. Navíc se tenhle mladý studentský pár rozešel ještě předtím, než Rebecca vůbec zjistila, že je v jiném stavu. Letos se rozhodli, že to napraví, a fotky vážně nafotili. 

Fotografka zachytila realitu mateřství: Takhle to vypadá doopravdy

Fotografka zachytila realitu mateřství: Takhle to vypadá doopravdy

Možná se vám tyhle snímky nebudou líbit tolik jako ty, které vídáte na Instagramu i jinde. Nejsou to žádné do detailu a posledního kousku oblečení…celý článek

Rebecca a David spolu chodili na střední školu, když dívka přišla do jiného stavu. Po čase si každý našel partnera, s nímž měl další děti, ale kvůli společnému synovi vždycky byli přáteli. 

V roce 2013 zemřel Rebece manžel – a byl to David, Claytonův otec, kdo jí pomohl bolest překonat. V roce 2015 mu to mohla oplatit, protože jeho žena vážně onemocněla. Loni zemřela. Pomáhali si navzájem, až jejich přátelství opět přerostlo v lásku. 

A pak přišla Rebecca s nápadem pořídit fotky se synem, jako kdyby byl miminkem, které se právě narodilo – syn i jeho otec byli nejdříve zaskočeni, ale pak na nápad přistoupili. Vybrali si k tomu fotografku Duffi Crowson, s níž se Rebecca zná od pěti let. 

Bohyně kojení: Líbí se vám tyhle kontroverzní a přitom něžné fotky?

Bohyně kojení: Líbí se vám tyhle kontroverzní a přitom něžné fotky?

Fotografka Ivette Ivens je velkou příznivkyní kojení, a to včetně kojení na veřejnosti, které část lidí odsuzuje. Ona se na takovou kritiku rozhodla…celý článek

"Předem jsme fotky probrali, aby nevypadaly nějak strašidelně, jednu chvíli jsme uvažovali také o obrovském koši pro novorozence a velkém plyšovém medvědovi, ale pak jsme se rozhodli nafotit to bez toho," popisuje Rebecca. Podle ní si během focení užili celkem dost zábavy a rodiče doufají, že pobaví i ostatní, i když je za tím vším také smutný příběh jejich partnerů, kteří už nežijí. 

"Život je někdy divný. Nikdy nevíte, co se přihodí, a někdy je potřeba přijmout to, co se stane," dodala ještě. 

Podívejte se na rodiče s opravdovými miminky:

720p 480p 360p 240p
První setkání miminka s rodiči: Podívejte se na neuvěřitelné záběry! • VIDEO: 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
720p 360p
Kam o víkendu: Krajinou kolem pivovaru nebo na festival pro batolata?
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku