Jsi nejlepší! Žena děkuje přítelkyni bývalého muže za to, jak se stará o jejich dceru

1080p720p480p360p240p
Matka děkuje přítelkyni bývalého muže, že se stará o jejich dceru
Foto: Facebook
Sdílej na facebooku
22. listopadu  2016 
 10:00

Američanka Audrey Nicole udělala něco, co není moc obvyklé. Na Facebooku zveřejnila nadšené poděkování určené nové přítelkyni bývalého přítele, s nímž má čtyřletou dceru. Audrey jí děkuje za to, že se o malou Riley stará, kupuje jí dárky a věnuje se jí, jako kdyby byla její vlastní. "Proč je většina žen vůči ostatním ženám v podobné situaci tak žárlivá a naštvaná?" ptá se. 

Je jasné, že když muž odejde od rodiny k jiné ženě, vztahy nebudou nejlepší. Ale napjaté bývají, i když se původní vztah rozpadne z jiné příčiny a muž či žena si najdou nové partnery až později. 

Audrey Nicole se rozhodla to změnit a tvrdí, že ona sama vůči Whitney, nové partnerce svého expřítele, žádnou zášť necítí. Naopak! 

GALERIE: Podívejte se na aktéry příběhu

"Tohle je přítelkyně otce mé dcery. Je nejlepší! Jsem za ni ohromně vděčná, protože když je holčička na návštěvě u táty, živí ji, pečuje o ni, kupuje jí dárky a v podstatě se o ni stará jako o vlastní," napsala Audrey na Facebook, přičemž její status se prostřednictvím stránky Love What Matters začal bleskově šířit mezi lidmi a vzbudil spoustu většinou nadšených reakcí. 

Doporučuje, aby se matky nesnažily nové partnerky otců svých dětí zapudit a aby je neodstrkovaly, když se snaží podílet se na péči o jejich děti. "Dítě může mít dvě maminky," tvrdí dokonce. To už nám přijde trochu silné tvrzení, stejně jako se nikdy nedá vyloučit riziko, že se nová partnerka bude snažit přetáhnout děti na svou stranu a "přečíslit" jejich matku. 

Ale Audrey se toho nebojí. O několik dní později to potvrdila její slova, kterými na svém facebookovém profilu děkovala za reakce na původní status. Podle ní je láska důležitější než všechny animozity mezi lidmi. "Čím více lásky bude dítě kolem sebe mít, tím bude šťastnější," míní. 

Skvělý trik: Okoukejte způsob, jakým William a Kate mluví s dětmi

Skvělý trik: Okoukejte způsob, jakým William a Kate mluví s dětmi

Domluvit se s batolaty a předškoláky do nějakých tří čtyř let je někdy těžké. Existuje přitom celkem jednoduchý trik, který to může hodně usnadnit.…celý článek

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Která je vaší favoritkou?

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Která je vaší favoritkou?

Narození dítěte patří k nejsilnějším životním okamžikům. Dokládají to i záběry z těchto momentů, které pořizují otcové miminek, porodní asistentky…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
720p 360p
Kam o víkendu: Krajinou kolem pivovaru nebo na festival pro batolata?
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku