Virální hit: Neuvěřitelně klidný porod bez slz, krve a křiku

Foto: Shutterstock
Sdílej na facebooku
10. září  2016 
 14:24
Zapomeňte na porody, jak vypadají třeba v amerických filmech. Tedy rychlé, ale plné křiku a vypjatých scén. Zapomeňte i na to, jak porod často vypadá v českých porodnicích, kde také nechybí obavy, křik, zbytečná bolest nebo naopak zasahování do přirozeného průběhu. A podívejte se na video, které na facebooku zveřejnila porodní asistentka Lisa Marie Sanchez Oxenham z kalifornského Anaheimu. 

Klidný, tichý a čistý. Takový byl druhý porod ženy jménem Audre Lynn, která je jednou z klientek porodní asistentky Lisy Marie Sanchez Oxenham. Zhruba minutový záběr ukazuje ženu během domácího porodu, která klečí ve vaně, je úplně soustředěná a pohroužená do sebe. 

360p 240p
Klidný domácí porod • VIDEO: 

A pak naprosto v klidu porodí svého syna, teprve poté ji přemohou slzy dojetí a úlevy. Video už na facebooku vidělo více než třináct milionů lidí a dvacet tisíc z nich ho okomentovalo. Chlapeček se narodil letos v létě, porodní asistentka video zveřejnila teď v září. 

Porodní asistentka Lisa zároveň napsala, že do průběhu narození nijak nezasahovala, pouze ženu uklidňovala nebo jí říkala, jak podle ní porod dobře postupuje. 

Matka sama fotila, jak rodí svou dceru. Dojme to i vás?

Matka sama fotila, jak rodí svou dceru. Dojme to i vás?

Když Lisa poprvé pomyslela na to, že nafotí porod svého vlastního dítěte, myslela to spíše jako vtip. Ale nakonec to tahle profesionální fotografka…celý článek

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
360p
Páni kluci s abíčkem už tenhle víkend! Vezměte děti a doražte
5. - 6. týden: Na mateřství jsou nejhorší pocity beznaděje
5. - 6. týden: Na mateřství jsou nejhorší pocity beznaděje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku