Blogerka vtipně nakreslila, co se děje s prsy během těhotenství a při kojení

Foto: Shutterstock.com
Sdílej na facebooku
20. srpna  2016 
 08:00

Jsou ženy, jejichž prsy jsou dlouhé roky stejné – a nic na tom nemění ani těhotenství či kojení. A jsou jiné, jejichž prsa se mění v průběhu života sama od sebe. A když se to sečte? Tak to vypadá přesně tak, jak nakreslila australská blogerka vystupující coby Junnbugs Mumma. 

"Vždycky se snaž všemu zasmát," taková je mantra Australanky Georgie, která žije s manželem a dvěma dcerami na jihu Austrálie. Heslo má od své babičky a teď ho v praxi uplatnila, když popsala, co se během života děje s prsy. 

Je to trochu kruté, ale nás to docela pobavilo. Líčí, jak jsou v mládí nebo vůbec před otěhotněním ňadra pevná, většinou stejně velká, aby se pak v době těhotenství zvětšila někdy až do nečekaných rozměrů. Následuje více či méně dlouhé období kojení, aby nakonec prsa vypadala tak trochu jako kokršpanělí uši, nebere si servítky Georgia. 

A to všechno na svém blogu doprovodila čtyřmi obrázky, které ukazuje i naše GALERIE.  

480p 360p 240p
Kojení jako něžné pouto mezi matkou a dítětem • VIDEO: 

Georgia neváhá a připomíná, co nejspíše netrápí jenom ji – třeba to, jakou dřinu představovalo kojení, když ji ňadra bolela, byly na nich vidět strie i silné modré žilky, navíc jí samovolně unikalo mléko. "Zasloužíme si za to respekt," míní a stýská si, že odměnou za to všechno jsou prsa poněkud povislá, kterým navíc ty strie zůstaly. A nesedí jim ani někdejší sex podprsenky. 

Pravda o kojení: Tabu, dřina nebo skvělý zážitek?

Pravda o kojení: Tabu, dřina nebo skvělý zážitek?

Když jsem před pár dny narazila na fotografie, které zveřejnila Melina Nastazia, úplně mě to dojalo. Její snímky zachycující kojící ženy s dětmi jsou…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
720p 360p
Týden čtení dětem: Alespoň dvacet minut denně!
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku