Chat s odborníkem: Kdy začít plavat s miminkem?

MUDr. Pavla Loudová s Jonáškem @lukynkovalenicka
MUDr. Pavla Loudová s Jonáškem @lukynkovalenicka
Foto: Procter and Gamble
Sdílej na facebooku
9. července  2018 
 10:00

Každé dítě se vyvíjí svým vlastním a jedinečným způsobem. Podle expertů jsou právě časté a rozmanité fyzické aktivity tím nejlepším pro budování správných motorických a kognitivních vlastností miminka. Ale jak správně s miminkem plavat, abychom mu přitom neublížili a zároveň podpořili jeho zdravý vývoj? MUDr. Pavla Loudová, ředitelka plavecké školičky AquaBella v Poděbradech, se specializuje na lekce populárních vaniček i plavání miminek a moc ráda zodpoví všechny vaše dotazy. Tento jedinečný chat vám přináší nové jednorázové kalhotky Pampers Splashers na plavání, které skvěle ochrání a navíc i výrazně podporují zdravý a správný motorický vývoj miminek. Online rozhovor bude probíhat 19.7. od 13:00. #huradovody

ONLINE CHAT

Počet zbývajících znaků:

Sdílej na facebooku
Autor: komerční prezentace

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
1080p 720p 360p
Okamžitě vypadněte, zakřičela žena na gynekologa. Proboha, proč?

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku