Originální český nápad pro nejmenší stavitele

Foto: Millaminis
Sdílej na facebooku
13. června  2016 
 00:00

Ať už jsou dřevěné, papírové, plastové či dokonce pěnové, stavebnice jsou stále nadčasovou hračkou. Rozvíjí jemné motorické schopnosti, prostorovou představivost i fantazii a slouží jako skvělá didaktická pomůcka pro děti.  

I v moderní a technicky pokrokové době mají klasické hračky své stálé místo. Nová doba sebou přináší nejen nové trendy, ale i materiály. Příkladem může být česká stavebnice Millaminis, která je vyráběna ze speciálně upravené lehčené pěny. Tento specifický materiál je zdravotně nezávadný a zcela bezpečný pro děti již od narození.

Autor: Millaminis

Millaminis je originální českou hračkou pro děti od jednoho roku, na níž rodiče ocení, že jde o interaktivní, vzdělávací a bezpečný produkt, se kterým mohou nechat své nejdražší bez obav si hrát. Díky lehkému a měkkému materiálu a částem bez ostrých hran, si s ní nemohou ublížit. Dalším bonusem je odolnost vůči vodě, takže zábava může pokračovat i při vodních hrátkách v koupelně či v letním dětském bazénku.

Autor: Millaminis

Rozmanité a veselé sady se zvířátky potěší holčičky i chlapce. Mohou si hrát na hasiče, policisty, výpravčí či zahradnice a farmářky. Pestrobarevné dílky různých tvarů a velikostí jsou uzpůsobeny i těm nejmenším a pomáhají jim přirozeně rozvíjet jemnou motoriku. Kromě zdokonalovaní koordinace pohybů rukou i prstů, je stavebnice učí barvám a tvarům, podněcuje jejich představivost i tvořivost a pomáhá jim objevovat a chápat svět kolem nich.

Autor: Millaminis

Do konce roku má český výrobce připravené novinky, které potěší fanoušky oblíbených dětských postaviček i příznivce didaktických her pro nejmenší.

Stavebnici naleznete na webových stránkách www.millaminis.com.

 

Sdílej na facebooku
Autor: komerční prezentace

Diskuse ke článku

.
Video
720p 360p
Týden čtení dětem: Alespoň dvacet minut denně!
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku