Francouzská výtvarnice navrhla úspěšnou kolekci dětského zboží

Foto: Boom vision s.r.o.
Sdílej na facebooku
8. listopadu  2016 
 00:00

Isabelle Kessedjian je francouzská malířka a výtvarnice, která je známá svými originálními ilustracemi. Je dcerou diplomatů, jako malá proto s rodiči hodně cestovala. Svou představivost a různorodost kultur, které poznala, od malička vnášela do svých kreseb. Nyní žije v Paříži, kde vyučuje malířství a sochařství. Vyučuje děti i dospělé.

Již několik let jsou její kresby také součástí výrobků pro děti značky Label Tour. Ve svých návrzích dětské kolekce se inspirovala kresbami svého malého syna a vznikla tak kolekce nazvaná Až budu velký, budu…“ Pro její ilustrace jsou charakteristické velké hlavy a velké oči dětských postaviček.

Produktová řada Label Tour je tvořena tak, aby rostla společně s dětmi. Od narození až po malé školáky. Kolekce Isabelle Kessedjian tak zahrnuje kojenecké oblečení a textil, jídelní sady, vybavení dětského pokoje a dětské cestovní potřeby, jako jsou batohy, tašky přes rameno, toaletní tašky, penály, peněženky, láhve na pití a boxy na svačinu.

Výraznou částí kolekce jsou také originální doplňky do dětského pokoje. Ve stejném designu tak lze pořídit dětský koberec, vak na hračky, noční lampičku, obrázek na zeď nebo pokladničku.

Autor: Boom vision s.r.o.

Produkty Label Tour můžete zakoupit ve specializovaných prodejnách s originálními dětskými potřebami nebo na stránce www.boom-vision.cz 

Sdílej na facebooku
Autor: komerční prezentace

Diskuse ke článku

.
Video
720p 360p
Kam o víkendu: Krajinou kolem pivovaru nebo na festival pro batolata?
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku