Zlatíčka 2017: Právě začíná soutěž o ceny za 100 tisíc korun!

...
...
Foto: iStock
Sdílej na facebooku
15. dubna  2017 
 06:00

Už dnes můžete začít přihlašovat děti do dalšího ročníku naší soutěže Zlatíčka. Letos pro vás máme jednu velkou novinku: jeden vítěz vzejde z klasického SMS hlasování, druhého vybere porota složená z členů redakce. Soutěžit se bude o dárky i peníze v celkové hodnotě převyšující 100 tisíc korun. Držíme všem palce. 

Každé dítě je roztomilé, a to vaše obzvlášť,  že? Tak proč ho nepřihlásit do soutěže Zlatíčka? Ta totiž začíná už v úterý 18. dubna v osm ráno! Na stránkách www.supermamy.cz/zlaticka se můžete zapojit i vy. Není to nic složitého, stačí se zaregistrovat, nahrát fotografii, napsat krátký popisek – a máte hotovo. 

Matky s Müchhausenovým syndromem vypadají jako pečující.

Ptáte se, proč se vůbec do soutěže zapojit? Třeba proto, že vítěz vyhrává 25 000 korun a profesionální fotografování do časopisu Blesk pro ženy!

Ceny jsou připraveny pro více soutěžících. Druhý v pořadí, který vzejde z hlasování, vyhraje nový mobilní telefon iPhone 7 a třetí poukaz na dětské kolo Amulet v hodnotě 10 000 korun. Stejně tak ceny získají i soutěžící, kteří vyhrají ve své věkové kategorii. Ve hře jsou poukázky do Electroworldu v hodnotách od 1000 do 3000 korun.

Dvacet pět tisíc pro vítěze, kterého vybere redakce

Letos ale poprvé se bude volit i cena redakce! Porota složená z členů redakce vybere vítěze,  který také získá 25 000 korun. Druhý v pořadí pak poukaz do Electro Worldu v hodnotě 10  000 korun a třetí stejný poukaz v hodnotě 5000 korun.

To stojí za to, ne? Navíc přihlásit se může téměř každý. Soutěž je rozdělena do tří kategorií podle věku. 0 až 2 roky,  2 až 6 let a 6 až 12 let. Pokud toto pravdilo vaše děťátko splní, pak už jen musíte mít bydliště na území České republiky a musíte být starší 18 let. Všechna tyto pravidla si ale můžete přečíst na stránkách soutěže. Takže, v úterý 18. dubna začínáme! 

zlatíčka 2017

Tohle jsme nesnášeli! 9 věcí, které bychom dětem rozhodně dělat neměli

Tohle jsme nesnášeli! 9 věcí, které bychom dětem rozhodně dělat neměli

Je spousta věcí, které jsme jako děti nesnášeli a u kterých jsme se doslova upsali čertu, že je na svých dětech nebudeme opakovat. Které mě štvaly…celý článek

Muži se svěřili, kdy nejvíce žárlí. Některé odpovědi vás překvapí

Muži se svěřili, kdy nejvíce žárlí. Některé odpovědi vás překvapí

Žárlivost je ošklivá sestra lásky, ale jedna bez druhé se obejde jen málokdy. Když se to s ní ale přehání, je to rozhodně na škodu. Zeptaly jsme se…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.
Video
1080p 720p 360p
Tolik empatie. Holčička se nechá ostříhat a vlasy daruje dětem s …
39. týden: Už jen čekám na den D!
39. týden: Už jen čekám na den D!