V půlroce se má plazit, v roce chodit. Znáte největší mýty o vývoji dětí? | Supermámy

V půlroce se má plazit, v roce chodit. Znáte největší mýty o vývoji dětí?

A jakým mýtům o vývoji jste věřili vy?
A jakým mýtům o vývoji jste věřili vy?
Foto: Maminka
Sdílej na facebooku
11. července  2019 
 12:49

Vaše děťátko neroste a nedělá pokroky podle oficiálních grafů a tabulek, které jste našli na internetu? Hlavně žádnou paniku, zdůrazňují lékaři. Pokud potomek nesedí, nechodí nebo nemluví „podle plánu“, není to hned důvodem k obavám o jeho zdraví. Jaké nejrozšířenější povídačky a nepravdy kolují mezi rodiči?

Sdílej na facebooku
Autor: Maminka.cz

Diskuse ke článku

.
Video
No fuj, žena po porodu! Reklama, která se nesměla objevit v přenosu…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku