Pasující igelitové obaly, základ vzdělání

Momentálně nemám žádné dítě takového školního věku, u kterého bych musela řešit obaly. Protože jinak bych už měla minimálně tik v levém oku. Když čtu a slyším stížnosti kamarádek, které řeší nepasující nebo nesehnatelné obaly, ježí se mi vlasy hrůzou i za ně. Některé z nich se nakonec ze zoufalství uchylují i k domácí výrobě, což mi přijde v roce 2015 poněkud retro. A vím, že tak nečiní proto, že by byly latentními šprtkami. Přes neobalené sešity totiž v nižších ročnících školy nejede vlak. Ještě si dobře pamatuju, když jsem ve třetí třídě přišla v září za novou třídní jednoho z mých synů. Snažila jsem se jí vysvětlit, že za sebou mám rozvod a stěhování a že syn je trochu citlivější a asi bude potřebovat zpočátku specifický přístup. Pančelka chápavě kývala hlavou, aby pak řekla: "Ale on už pět dní nemá obalený sešit z matematiky!" Což neměl. 

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy

 

Zobrazit domovskou stránku