Je to jen období!

Vždycky, když máme s dětmi nějakou krizi, utěšujeme se s kamarádkami tím, že " je to jen období", které se musí přežít a které jednou přejde. Možná taky znáte období, kdy se budí desetkrát za noc a chtějí si hrát. Období, kdy se budí sice jen pětkrát, ale za to s brekem, protože je bolí zuby. Období vzdoru, které obnáší vzteklé scény na veřejnosti a chuť dítě zapřít coby vlastního potomka. Období nezájmu o cokoliv, které přináší puberta spolu s obdobím donebevolající drzosti. Ale jedna by řekla, že to je takové utěšování se nás matek, když už s výchovou nevíme kudy kam. Jelikož mám pětiměsíční v noci fakt mizerně spící dceru, zeptala jsem se odborníka. Renomovaného dětského lékaře, kterého jsem potkala na jedné akci. Říkám mu, že dcera nespí a co by mi radil, abych dělala jinak? "Je to jen období," řekl mi. Tak jo, alespoň vím, že to musím vydržet a že to jednou zase přejde.  

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy

 

Zobrazit domovskou stránku