Nevěru bych Tamaře odpustil, ale to říkám teď, svěřil se Tomáš Klus | Supermámy

Nevěru bych Tamaře odpustil, ale to říkám teď, svěřil se Tomáš Klus

Tomáš Klus pózoval pro tatínkovské číslo časopisu Maminka.
Tomáš Klus pózoval pro tatínkovské číslo časopisu Maminka.
Foto: Maminka.cz
Sdílej na facebooku
16. července  2019 
 10:54

„Jestli má začít být na světě líp, tak je míč na straně chlapů,“ říká písničkář a herec Tomáš Klus. Co podle něj muži ženám dluží? A co je ve fungujícím vztahu, který už sedmým rokem sdílí se svou ženou Tamarou, ze všeho nejdůležitější?

Sdílej na facebooku
Autor: Maminka.cz

Diskuse ke článku

.
Video
Dvojčata (2) dokonale předvádějí úvodní scénu z Ledového království

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku