Nevěru bych Tamaře odpustil, ale to říkám teď, svěřil se Tomáš Klus | Super mámy

Nevěru bych Tamaře odpustil, ale to říkám teď, svěřil se Tomáš Klus

Tomáš Klus pózoval pro tatínkovské číslo časopisu Maminka.
Tomáš Klus pózoval pro tatínkovské číslo časopisu Maminka.
Foto: Maminka.cz
Sdílej na facebooku
16. července  2019 
 10:54

„Jestli má začít být na světě líp, tak je míč na straně chlapů,“ říká písničkář a herec Tomáš Klus. Co podle něj muži ženám dluží? A co je ve fungujícím vztahu, který už sedmým rokem sdílí se svou ženou Tamarou, ze všeho nejdůležitější?

Sdílej na facebooku
Autor: Maminka.cz

Diskuse ke článku

.
Video
Branky, body, kokoti: Pozor na velbloudí kopýtko! A kdo chce v…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku