V 10 vypadají na 40! Nepovedené fotky z dětství, na které chcete zapomenout | Supermámy

V 10 vypadají na 40! Nepovedené fotky z dětství, na které chcete zapomenout

Do 18 jsem nevěděla, že se dá chodit ke kadeřnici, stříhala mě máma.
Foto: Brightside.me/Internet
Sdílej na facebooku
4. května  2019 
 07:23

Pamatujete? V dětství jsme snad všichni chtěli vypadat starší. Ale asi ne tak, jak dopadli školáci na fotkách v  téhle galerii. Troufáme si tvrdit, že dnes určitě vypadají lépe než v době dětství a dospívání. 

Určitě je někde máte taky. Školní fotky nebo záběry z rodinných oslav, na kterých vypadáte strašně. Tak moc, že jste je už dvacet let nikomu neukázali, případně se k tomu odhodláváte jen před půlnocí a pod vlivem alkoholu. 

Nevíme, zda budou našim dětem po letech jejich fotky připadat taky tak příšerné, ale skoro bychom řekli, že ne – protože třeba  oblečení, jaké jsme nosívali my, už by na sebe nejspíš dobrovolně neoblékly. 

Každopádně, tuhle galerii z fotek posbíraných po internetu si dejte. Dal ji dohromady web Brightside.me a my děkujeme odvážlivcům, kteří se nebáli sdílet své fotky na webu.

Branky, body, kokoti: Když suchar vtipkuje a černá díra je jen pro chlapy

Branky, body, kokoti: Když suchar vtipkuje a černá díra je jen pro chlapy

A z čeho jsme se obkreslili tentokrát? Bohužel, zase se toho urodilo až moc. Počínaje kritikou toho, že se poslanec Dominik Feri v hospodě prostě neporval…celý článek

Matku naprosto šokovalo pohlaví novorozence! Proč?

Matku naprosto šokovalo pohlaví novorozence! Proč?

Kim Guiley a její manžel Travis vždycky chtěli jak dceru, tak i syna. Dcera se jim narodila v roce 2013. Když Kim za pár let znovu otěhotněla, doufala…celý článek

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Dvojčata (2) dokonale předvádějí úvodní scénu z Ledového království

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku