Otec čtyř dcer baví Instagram vtipnými fotkami. Nemám rád dokonalé rodiče, říká | Supermámy

Otec čtyř dcer baví Instagram vtipnými fotkami. Nemám rád dokonalé rodiče, říká

Všechno nejlepší ke dni otců, tati!
Foto: @father_of_daughters
Sdílej na facebooku
23. prosince  2018 
 06:00

Frustrují vás dokonalé fotky, které někteří rodiče postují na Facebook nebo Instagram? Protože vy sice taky máte děti, ale váš život má do idyly daleko? Pro vás jsou tu rodiče, jako je Brit Simon Hooper. Otec čtyř dcer odmítl přistoupit na přikrášlování skutečnosti a na Instagram dává fotky, které nijak nekašíruje. Příznivci se jen hrnou. 

"Můj profil přináší realistický pohled na rodičovství," nechal se Simon slyšet pro web Huffington Post. Podle něj se mnozí rodiče berou moc vážně, což rozhodně není jeho případ. Na Instagramu vystupuje jako @father_of_daughters a dneska už má přes sedm set tisíc followerů. Baví je i to, že fotky provází vtipnými komentáři. 

Pěvecká soutěž pro barbíny • VIDEO: 

S manželkou vychovává celkem čtyři dcery, nejstarší Anye je deset, další Marnie bude sedm a nejmladší jsou dvojčata Ottilie a Delilah, kterým budou tři. Simon sám o sobě mluví jako o člověku, který od té doby, co se stal rodičem, působí mimo jiné jako "taxikář, plavecký instruktor, učitel, kuchař, poradce, lidská prolézačka, banka, osobní nákupčí a zdravotní sestra".

Co by měl dělat každý táta pro svou dceru? Na tohle nesmí zapomínat!

Co by měl dělat každý táta pro svou dceru? Na tohle nesmí zapomínat!

Táta je pro dcery prvním hrdinou a mužským vzorem. Co v něm bude od malička vídat, to si s sebou ponese do dospělosti. Když bude otec k dcerám lhostejný…celý článek

Takhle vypadáte doopravdy: 20 fotek budoucích rodičů během spánku

Takhle vypadáte doopravdy: 20 fotek budoucích rodičů během spánku

Tenhle fotoprojekt vznikl náhodou. Když se mladá ruská fotografka vydala pomoci svým přátelům cosi opravit v bytě a pak je vyfotila shora ze žebříku.…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Dvojčata (2) dokonale předvádějí úvodní scénu z Ledového království

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku