Matky se oblékají stejně jako dcery. Komu to sluší a komu méně?

Když se matka s dcerou oblékají stejně
Foto: Pinterest
Sdílej na facebooku
26. dubna  2019 
 14:00

V Česku se to zase tak často nevidí, ale soudě dle fotek na webu je to leckde hit. Matky pořizují stejné oblečení sobě i dcerám, ať už jim je rok tři nebo třeba deset. Líbí se vám to? Některé modely bychom nechtěly, ani kdyby nám za to někdo platil, ale jiné v redakci považujeme za povedené. 

Víte, že existují obchody vyloženě specializované na to, že nabízejí dětem i rodičům stejné oblečení? V praxi tedy zejména matkám a dcerám. První takové se objevují i v Česku, některé nabízejí modely zahraniční provenience, jiné šijí vlastní modely – každopádně z nabídky si vyberou jak zastánkyně romantiky, tak moderního sportovního stylu. 

Jak se vám takové oblečení líbí? Podívejte se do naší GALERIE. Za nás: některé modely jsou krásné například na svatbu či velkou rodinnou oslavu, jiné hezké a vhodné na denní nošení, ovšem někdy je to trochu za hranou – dcera vypadá roztomile, avšak matka jako diblík. Posuďte sami. 

Tohle bude krásné třeba na svatbu – někdy je lepší, když se oblečení pro matku a dceru nesnaží být stejné do posledního detailu, ale když se právě v něčem trochu liší. 

Tohle na hřiště, pokud matka vyznává sportovní styl a bude brát nápisy na tričkách jako vtipný bonus. 

Co byste řekli těmto proužkům na dovolenou? Podle nás jim to sluší oběma a není v tom nějaká zbytečná křeč. 

A tohle bychom nedoporučily nikomu, přijde nám, že tylová růžová sukně s krajkou nesluší nikomu, kdo už oslavil vyšší než dejme tomu páté narozeniny. 

Holčičky se chtějí často oblékat jako maminky. A na co mají tatínky? To vám ukáže dojemné video:

Co dělají tatínkové pro své malé dcery • VIDEO: 

Děti mají větší nohy než dřív. Rodiče zoufají při nákupu bot. Čím to?

Děti mají větší nohy než dřív. Rodiče zoufají při nákupu bot. Čím to?

Možná to znáte z domova. V předsíni leží několik párů bot a vy už ani nevíte, jestli jsou vaše, nebo vaší pubertální dcery. Ve dvanácti letech má nohu…celý článek

Gwyneth Paltrow a 14 dalších celebrit s podivným přístupem k výchově. Proč tohle dělají?

Gwyneth Paltrow a 14 dalších celebrit s podivným přístupem k výchově. Proč tohle dělají?

I mezi hvězdnými rodiči se najdou takoví, kteří přistupují k výchově poněkud zvláštně. Nebo rozhodně jinak než většina. Od pojídání vlastní placenty…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku