Špatné vlastnosti dětí podle horoskopu! Raci jsou náladoví, Ryby hrozně nepraktické | Supermámy

Špatné vlastnosti dětí podle horoskopu! Raci jsou náladoví, Ryby hrozně nepraktické

 • Špatné vlastnosti podle horoskopů? Na tohle se připravte!
  Špatné vlastnosti podle horoskopů? Na tohle se připravte!
  Foto: iStock
  Sdílej na facebooku
  3. července  2020 
   06:00

  Jasně, že neexistuje dvanáct povah dětí. Ale některé povahové rysy podle horoskopu na děti opravdu sedí. Třeba na mou dceru, která se narodila ve znamení Lva, tento popis pasuje stoprocentně. A vy se o tom přesvědčte sami. Tady jsou ty horší vlastnosti dětí podle horoskopu aneb na co se máme, my rodiče, psychicky připravit?

  Člověk nemusí zrovna věřit na horoskopy, aby si všiml, že každé dítě je jiné. Pravděpodobně za to mohou spíše geny než hvězdy – důkazem budiž, že se ve svých potomcích mnoho rodičů pozná bez ohledu na to, že dítě je narozené v úplně jiném znamení než oni. Ale přesto i rodiče někdy napadne, že jejich malé Váhy jsou vážně poněkud nerozhodné, zatímco Býk požitkářský a Beran tvrdohlavý. Tak schválně, sedí to i na vaše děti?

 • Vodnář, 21. ledna - 20. února

  Říká se, že vodnáři jsou velice vtipní a pravděpodobně to platí i o vašem dítku. Jenže pozor. Někdy jejich vtípky mohou být pro ostatní zraňující. Přesvědčte se, jestli to se svým sarkasmem vůči ostatním dětem a sourozencům už trochu nepřehání. 

 • Ryby, 21. února - 20. března

  Ryby jsou zábavné a veselé, ale běda, když nevstanou z postele dobrou nohou. Občas jsou citově nevyrovnané a nejsou příliš praktické. Jejich citová nestabilita se občas projeví nějakým tím záchvatem, na to buďte připravení.

 • Beran, 21. března - 20. dubna

  Malí Berani jsou často netrpěliví a jednají velice impulsivně, zvlášť pokud věci nejdou tak, jak si představovali. Problém může nastat na dětském hřišti. Jejich rodiče by proto měli být ostražití, hlavně když jim bude chtít jiné dítko vytrhnout z ruky jejich oblíbenou hračku.

 • Býk, 21. dubna - 20. května

  Býci jsou známí tím, že jsou věrní a mají rádi své zázemí. Ovšem jsou také nesmírně tvrdohlaví a neústupní bojovníci. Těště se na to, až se s vámi pustí do nějaké pře, většinou vás utlučou argumenty. To jim jde. Ach jo...

 • Blíženci, 21. května - 20. června

  Malí Blíženci jsou velice mazaní, a to i v tom horším slova smyslu. Mějte proto oči na stopkách. Když se nedíváte, strčí do své sestry. Zjistí, kam jste schovali vánoční dárky. A když je uložíte do postele, klidně vylezou a ještě si hodinu hrajou v pokojíčku. Bacha na to!

 • Rak, 21. června - 20. července

  Autor: iStock

  Tady pozor na vážné výkyvy nálad. Obzvláště, pokud jsou Raci unavení nebo hladoví, dají vám to sežrat. Raci jsou známí svou spolehlivostí a loajalitou, ovšem jejich citová nestabilita je také problém. A ty nepředvídatelné nálady!

 • Lev, 21. července - 20.srpna

  ...

  Můžete je prosit, jak chcete, ale Lvi mají svou hlavu. Úklid pokojíčku? To snad nemyslíte vážně! A pokud se tak náhodou stane a jejich pokoj bude uklizený a čistý, podívejte se pod postel a do skříní, jsou schopni všechny věci narvat tam, aby byl klid. Lvi jsou prostě tvrdohlaví a líní.

 • Panna, 21. srpna - 20. září

  Děti narozené ve znamení Panny jsou perfekcionisté. A nemají rády žádné změny. Takže pokud zrušíte oslavu nebo výlet na koupaliště kvůli špatnému počasí, čekejte proudy slz. Dost často se malé Panny kvůli nečekaným změnám plánů hroutí.

 • Váhy, 21. září - 20. října

  Je známo, že Váhy jsou zapomnětlivé. A často zapomenou domácí úkol, úbor i svou hlavu. Váhy jsou prostě bezstarostné. Takže se připravte, že vám často budou učitelé vytýkat, co zase jejich dítě nemělo nebo zapomnělo. Další jejich slabinou je netrpělivost, však poznáte sami.

 • Štír, 21. října - 20. listopadu

  Štíři jsou takoví malí škodiči. Často jsou trochu škodolibí a mají radost, když se jim nějaký vtípek povede. Také si ho umí dobře naplánovat. Takže můžete očekávat žáby v botech a další legrácky. Zároveň jsou také často sami podezíraví.

 • Střelec, 21. listopadu - 20. prosince

  Děti ve znamení Střelce jsou velcí optimisté. Mají tendenci reagovat v některých situacích bez jakýchkoliv emocí, hlavně na situace, které jim jsou nepříjemné. Takže vás mohou často ignorovat. Nemají zkrátka rádi konflikty.

 • Kozoroh, 21. prosince - 20. ledna

  Malí Kozorozi jsou známí pro svou pesimistickou povahu, takže bývají často rozmrzelí. Na to byste měli jako rodiče dávat velký pozor. Zároveň jsou často uzavření a pěkně svéhlaví. 

  Pravdivé fotografie: Jak skutečně vypadá život s dětmi

  Pravdivé fotografie: Jak skutečně vypadá život s dětmi

  Rodičovství je skvělá věc. Ale rozhodně to není procházka růžovou zahradou. Je to pěkná dřina, i když všechno běží hladce. Taky to u vás doma někdy…celý článek

  Je to síla! Porod z naprosté blízkosti. Takhle jste ho ještě neviděli

  Je to síla! Porod z naprosté blízkosti. Takhle jste ho ještě neviděli

  "Měla jsem tu čest a účastnila jsem se nejúžasnějšího zázraku světa. Zázraku zrození," napsala na svůj blog fotografka z Londýna, která si říká Ania…celý článek

/
Autor: kog
Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
Video
Branky, body, kokoti: Doktorky v bikinách, křivák Klaus a…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku