Tohle vás čeká! Špatné vlastnosti dětí podle horoskopu

Špatné vlastnosti podle horoskopů? Na tohle se připravte!
Špatné vlastnosti podle horoskopů? Na tohle se připravte!
Foto: iStock
Sdílej na facebooku
4. listopadu  2017 
 06:00

Jasně, že neexistuje dvanáct povah dětí. Ale některé povahové rysy podle horoskopu na děti opravdu sedí. Třeba na mou dceru, která se narodila ve znamení lva, tento popis pasuje stoprocentně. A vy se o tom přesvědčte sami. Tady jsou ty horší vlastnosti dětí podle horoskopu aneb na co se máme, my rodiče, psychicky připravit?

Vodnář, 21. ledna – 20. února


...
Říká se, že vodnáři jsou velice vtipní a pravděpodobně to platí i o vašem dítku. Jenže pozor. Někdy jejich vtípky mohou být pro ostatní zraňující. Přesvědčte se, jestli to se svým sarkasmem vůči ostatním dětem a sourozencům už trochu nepřehání.

Horoskop pro děti: Jak znamení ovlivňuje talent dítěte a jeho vztah k rodičům

Horoskop pro děti: Jak znamení ovlivňuje talent dítěte a jeho vztah k rodičům

Nemusíte tomu stoprocentně věřit, ale i tak je zábavné přečíst si, jakou charakteristiku přisuzují podle astrologů hvězdy vašemu potomkovi. Jak se…celý článek

Ryby, 21. února – 20. března

Růstové bolesti se objevují zejména ve večerních a nočních hodinách, kdy už dítě není tak aktivní a všechny nepříjemné pocity více vnímá.


Ryby jsou zábavné a veselé, ale běda, když nevstanou z postele dobrou nohou. Občas jsou citově nevyrovnané a nejsou příliš praktické. Jejich citová nestabilita se občas projeví nějakým tím záchvatem, na to buďte připravení.

Beran, 21. března – 20. dubna

Zasáhněte až v případě hádky, pláče, kousání a kopání.

Malí Berani jsou často netrpěliví a jednají velice impulsivně, zvlášť pokud věci nejdou tak, jak si představovali. Problém může nastat na dětském hřišti. Jejich rodiče by proto měli být ostražití, hlavně když jim bude chtít jiné dítko vytrhnout z ruky jejich oblíbenou hračku.

Býk, 21. dubna – 21. května

Buďte realističtí. Neslibujte zázraky. Dítě bude zklamané.


Býci jsou známí tím, že jsou věrní a mají rádi své zázemí. Ovšem jsou také nesmírně tvrdohlaví a neústupní bojovníci. Těště se na to, až se s vámi pustí do nějaké pře, většinou vás utlučou argumenty. To jim jde. Ach jo...

Blíženci, 22. května – 21. června

Sourozenci.


Malí Blíženci jsou velice mazaní, a to i v tom horším slova smyslu. Mějte proto oči na stopkách. Když se nedíváte, strčí do své sestry. Zjistí, kam jste schovali vánoční dárky. A když je uložíte do postele, klidně vylezou a ještě si hodinu hrajou v pokojíčku. Bacha na to!

Rak, 22. června – 22. července


Na Facebook dáváme různé fotky dětí, nejen ty roztomilé.


Tady pozor na vážné výkyvy nálad. Obzvláště, pokud jsou Raci unavení nebo hladoví, dají vám to sežrat. Raci jsou známí svou spolehlivostí a loajalitou, ovšem jejich citová nestabilita je také problém. A ty nepředvídatelné nálady!

Lev, 23. července – 23. srpna

...


Můžete je prosit, jak chcete, ale Lvi mají svou hlavu. Úklid pokojíčku? To snad nemyslíte vážně! A pokud se tak náhodou stane a jejich pokoj bude uklizený a čistý, podívejte se pod postel a do skříní, jsou schopni všechny věci narvat tam, aby byl klid. Lvi jsou prostě tvrdohlaví a líní.

Talent dítěte podle hvězd? Berani se předvádějí a jde jim fotbal, Lvi mají talent na hudbu

Talent dítěte podle hvězd? Berani se předvádějí a jde jim fotbal, Lvi mají talent na hudbu

Můžete to brát jako legraci, můžete to brát jako vážnou věc. Zábavné to může bát v každém případě. Podívejte se, jaký talent a jaké vlohy přisuzují…celý článek

Panna, 24. srpna – 24. září

První dny ve školce bývají těžké a pravděpodobně se bez nějaké té slzy neobejdou.


Děti narozené ve znamení Panny jsou perfekcionisté. A nemají rády žádné změny. Takže pokud zrušíte oslavu nebo výlet na koupaliště kvůli špatnému počasí, čekejte proudy slz. Dost často se malé Panny kvůli nečekaným změnám plánů hroutí.

Váhy, 25. září – 23. října

Zase zapomněla.


Je známo, že Váhy jsou zapomnětlivé. A často zapomenou domácí úkol, úbor i svou hlavu. Váhy jsou prostě bezstarostné. Takže se připravte, že vám často budou učitelé vytýkat, co zase jejich dítě nemělo nebo zapomnělo. Další jejich slabinou je netrpělivost, však poznáte sami.

Štír, 24. října – 22. listopadu

Škodolibost.


Štíři jsou takoví malí škodiči. Často jsou velmi škodolibí a mají radost, když se jim nějaký vtípek povede. Také si ho umí dobře naplánovat. Takže můžete očekávat žáby v botech a další legrácky. Zároveň jsou také často sami podezíraví.

Střelec, 23. listopadu – 21. prosince

...


Děti ve znamení Střelce jsou velcí optimisté. Mají tendenci reagovat v některých situacích bez jakýchkoliv emocí, hlavně na situace, které jim jsou nepříjemné. Takže vás mohou často ignorovat. Nemají zkrátka rádi konflikty.

Kozoroh, 22. prosince – 20. ledna

Malý pesimista.


Malí Kozorozi jsou známí pro svou pesimistickou povahu, takže bývají často rozmrzelí. Na to byste měli jako rodiče dávat velký pozor. Zároveň jsou často uzavření a pěkně svéhlaví.

Tohle na ně platí! Tři tipy, které zabraly na vztek u tří synů

Tohle na ně platí! Tři tipy, které zabraly na vztek u tří synů

Naše kolegyně Markéta Novák Matějková má tři syny. A také tři způsoby, jak reagovat na dětský vztek, protože na každého z kluků platilo a platí něco…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
1080p 720p 360p
Branky, body, kokoti: Matky vraždí děti, Antikrist v katedrále.…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku