Maminčina holka! Tady si Kate a Charlotte byly neskutečně podobné | Supermámy

Maminčina holka! Tady si Kate a Charlotte byly neskutečně podobné

Foto: Profimedia / koláž Supermamy.cz
Sdílej na facebooku
16. ledna  2018 
 06:00

Když se narodila, mnoho lidí tvrdilo, že je podobná své prababičce Alžbětě II. Ale čím je starší, tím víc je jasné, že svou maminku Kate v sobě nezapře. Asi už jste pochopili, že řeč je o dvouleté princezně Charlotte, která nedávno nastoupila do školky. Podívejte se na fotky, na kterých mají s maminkou Kate stejná gesta i výrazy. A jako vždy jim to oběma moc sluší. 

Kdykoliv vstoupí do místnosti, stanou se okamžitě středem pozornosti. Vévodkyně Kate a malá princezna Charlotte jsou také častým terčem fotografů. Díky tomu můžeme pozorovat, jak holčička roste do krásy a stále víc se podobá své mamince Kate Middleton. A často mají i stejné výrazy. 

Přesvědčit se o tom můžete v následující GALERII, která dokazuje, že si pomyslný titul nejstylovější maminky a dcery skutečně zaslouží. 

ČTĚTE TAKÉ: Princezna Charlotte nastoupí v lednu do školky. Kolik za ni Kate a William zaplatí?

Kate je potřetí těhotná. Tato fakta musíte vědět:

Kate je potřetí těhotná. Tato fakta musíte vědět • VIDEO: 

Malá Charlotte 2. května oslaví třetí narozeniny. Hned na začátku roku přinesla královská rodina novinku – od ledna chodí princeznička do školky.
Jak vypadal první školní den a jak jí to slušelo, se můžete podívat ZDE

Podle některých není malá Charlotte podobná jen své matce, ale také své babičce Lady Dianě a něco podědila i po své prababičce Alžbětě II. Aby ne, geny se zkrátka nezapřou. 

60 celebrit a jejich děti: Komu jsou potomci podobní, komu ani trochu?

60 celebrit a jejich děti: Komu jsou potomci podobní, komu ani trochu?

Takový syn herce Toma Hankse Colin svého otce skutečně nezapře. Své matce Madonně je podobná i Lourdes, ačkoli na rozdíl od ní nosí tmavé vlasy. Ovšem,…celý článek

 

Tak tu bychom nepoznali! Princezna Charlotte nastoupila do školky

Tak tu bychom nepoznali! Princezna Charlotte nastoupila do školky

Vévoda a vévodkyně z Cambridge dnes zveřejnili dvě fotografie princezny Charlotty. Pořídili je v Kensingtonském paláci těsně předtím,…celý článek

Má princ George příjmení? 50 faktů, které možná nevíte o královské rodině

Má princ George příjmení? 50 faktů, které možná nevíte o královské rodině

Když Kate s Williamem oznámili, že čekají třetí dítě, celý svět měl obrovskou radost. Věděli jste ale, že tím vlastně porušili tradici? Posledních…celý článek

 

 

Sdílej na facebooku
Autor: kog
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Dvojčata (2) dokonale předvádějí úvodní scénu z Ledového království

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku