Takhle to vypadá doopravdy! Matka fotila den s kojencem pomocí selfie tyče | Super mámy

Takhle to vypadá doopravdy! Matka fotila den s kojencem pomocí selfie tyče

Dobré ráno, den právě začíná. Někdy v devět, ale někdy už v pět. Jak se miminku chce.
Foto: Skorobogatova Julija/Boredpanda.com
Sdílej na facebooku
7. listopadu  2018 
 06:00

"Vždyť to nic není, jen hlídáš dítě!" řekl jeden známý téhle matce a ona se rozhodla, že mu to ukáže. A ukázala. Celý den fotila sebe a svou malou dceru pomocí mobilu na selfie tyči, aby nejen on viděl, že se od rána do večera nezastaví, a že ji navíc malé dítě doprovází i na záchod nebo do koupelny. 

Víte, jak matka na mateřské dovolené pozná víkend od všedního dne? Podle toho, že potká svého manžela doma i v době, kdy by měl být v práci, a nevidí ho jen brzy ráno a pozdě večer. Přesně tohle na internet sarkasticky napsala Moskvanka Julija Skorobogatova a zveřejnila přes dvě desítky fotografií, které dokládají, jak vypadá její den s malou dcerou Vasilisou. 

"Jasně, jsem na mateřské a nemusím celý den nic dělat. Ale je to pro mě těžké," říká, ačkoli zároveň přiznává, že to samozřejmě má i své výhody. Nemusí pětkrát denně vstávat skutečně brzy ráno do práce, harcovat se přecpaným metrem nebo trčet v dopravní zácpě a pracovat v kanceláři, kde ji to netěší. "Jsem prostě doma a nic z toho dělat nemusím. Jaká radost," napsala na web boredpanda.com ironicky. 

Branky, body, kokoti: Nechutný sexuolog, hnusné hodinky a ošklivý politik. To si dejte!

Branky, body, kokoti: Nechutný sexuolog, hnusné hodinky a ošklivý politik. To si dejte!

K tomu,aby se člověk stal prasákem týdne, nemusí hned někoho obtěžovat nebo říkat nesmysly v katedrále. Stačí to, když fňuká kvůli volební prohře a…celý článek

Vzpomínka do rámečku? Takhle to vypadá, když se rodinné foto nepovede

Vzpomínka do rámečku? Takhle to vypadá, když se rodinné foto nepovede

Objednáte fotografa, obléknete sobě i dětem sváteční šaty a těšíte se, že budete mít pěknou vzpomínku v podobě fotografie do rámečku. Jenže ouha. Ne…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Jak zabavit děti v dešti? 40 skvělých tipů, které stojí za…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku