Velký rodinný horoskop na rok 2019! Co čeká rodiče a děti podle znamení?

 • Foto: iStock
  Sdílej na facebooku
  30. prosince  2018 
   06:00

  Rok 2019 bude podle astroložky Martiny Boháčové akční. Bude akční i pro rodiny s dětmi? Co můžete očekávat, pokud máte děti nebo rodinu čekáte? Co je zapotřebí zlepšit, na čem zapracovat a co nechat plavat? Dozvíte se to v našem velkém horoskopu!

  Jak se budou v novém roce vyvíjet vztahy v rodině? Jak se bude dařit dětem a jak na tom bude vaše rodina po stránce finanční? 

   

   

   

 • Beran

   

  Rok 2019 bude pro vaši rodinu úspěšný, a to i pro vaše děti. Máte-li nějaké problémy, tak se zdárně vyřeší. Rodinná atmosféra bude radostná, protože vaše děti čeká spousta úspěchů. Zdraví bude také sloužit a máte-li starší děti, překonají překážky ve studiu. Pokud jste žena narozená ve znamení Berana, je možné, že vás čeká nový přírůstek do rodiny. Pozor dávejte na drobná onemocnění typu nachlazení, kašel a horečka. Posilujte imunitu dětí. Máte-li děti narozené ve znamení Berana, pak v novém roce vyniknou ve škole. Budete na ně hrdí a pyšní.

   

   

  Jak vnímají muži tělo své ženy po porodu? Tohle si opravdu myslí!

  Jak vnímají muži tělo své ženy po porodu? Tohle si opravdu myslí!

  Podle nedávného průzkumu trvá zhruba 547 dní, než se novopečená matka bude cítit znova sexy. Ovšem platí to pro všechny ženy? Samozřejmě, že ne. Po…celý článek

 • Býk

   

  Býci, váš domov se změní ve virtuální ráj. Ve vaší rodině bude převažovat harmonie a pohoda. Budete prosperovat s požehnáním starších členů rodiny. Máte-li sourozence ve znamení Býka, mohou se potýkat s určitými problémy, které jim přinesou fyzickou bolest. S rodiči zacházejte s úctou a láskou. Můžete jako rodina očekávat finanční příjmy. Máte-li otce Býka, pozor na zdraví, které by se mohlo zhoršit. V novém roce se pravděpodobně setkáte s vašimi vzdálenými příbuznými. Někdo z rodiny může získat nějaký nemovitý majetek.

   

   

 • Blíženci

   

  Blíženci, vy byste měli v novém roce pečovat hlavně o sebe a svou rodinu. Možná obdržíte velmi důležité zprávy týkající se vaší rodiny a zvláštní péči budete muset vynaložit právě na děti. Buďte obezřetní, zdraví někoho z rodiny e může zhoršit a může být dokonce hospitalizován, a to v období od 14. dubna do 20. června. Choďte tedy všichni na pravidelné prohlídky, abyste se vyhnuli potížím se zdravím. Dávejte také doma pozor na to, co jíte, a hlavně co jedí děti. Pozor na sníženou koncentraci, která by mohla vést ke ztrátě zaměstnání. Dbejte tedy ve zvýšené míře na psychické zdraví a rodinnou pohodu.

   

   

  Jestli si všimnete těchto tří věcí, zpozorněte. Vaše dítě může trpět úzkostnou poruchou!

  Jestli si všimnete těchto tří věcí, zpozorněte. Vaše dítě může trpět úzkostnou poruchou!

  Všichni chceme pro své děti jen to nejlepší. Aby byly zdravé, silné, zvídavé, spokojené, šťastné a milion dalších věcí. Není divu, že vás pak může…celý článek

 • Rak

   

  V roce 2019 budete mít skutečnou příležitost zlepšit atmosféru v rodině. Budete se těšit z dětí, a budete svědkem nějaké významnější příjemné události, která se týká rodiny nebo vašich blízkých. Od října do listopadu můžete přivítat nového člena v rodině, na podzim se také zlepší vztahy s vašimi sourozenci. Než uděláte nějaké rozhodnutí, týkající se rodiny, zeptejte se všech členů a teprve pak to udělejte. Díky tomu budou mít všichni pocit, že si jich vážíte. Buďte více času s dětmi a rodinou.

   

   

 • Lev

   

  Lvi budou muset v novém roce kontrolovat více rodinné finance. Pozor budete muset dávat také na zvýšenou tvrdohlavost dětí, narozených ve znamení Lva. Bude zapotřebí vynaložit větší úsilí, aby vás poslechly. Pokud jde o peníze, získáte jich hodně, ale hodně jich taky utratíte s rodinou. To je pozitivní, ale myslete na to, že je třeba také plánovat a myslet na zadní kolečka. Pokud investujete do nežádoucích věcí, může se stát, že nebudete mít žádné úspory. Dávejte si pozor na naštvanost a frustraci, které mohou vyplynout z nevhodného chování dětí.

   

   

  Kritizuje okolí vaši výchovu? Braňte se, ale chytře!

  Kritizuje okolí vaši výchovu? Braňte se, ale chytře!

  Když se stanete rodiči, nejspíš vás překvapí a zaskočí, jak často se setkáte s tím, že ostatní mají potřebu vás hodnotit a vyjadřovat bez okolků svůj…celý článek

 • Panna

   

  V novém roce se budete muset více otevřít a hodně se učit od svých dětí. Rodinné záležitosti budete řešit hlavně od dubna do srpna, ale nebojte se. Vše zvládnete. Vaše rodinná atmosféra bude radostná a očekávejte nějakou příznivou událost. Čeká vás řada rodinných setkání. Měli byste více času trávit s rodinou, vyrazit na večeři nebo o víkendu na výlet. Je nutné, aby se rodina utužila a vaše vztahy posílily. Pozor na drobné nehody dětí. V březnu můžete cítit úzkost a znepokojení, pokud jde o děti, ale vše dobře dopadne. Přestože školní nebo studijní výsledky nemusí být podle vašich představ, nezlobte se na ně a ještě více se jim věnujte.

   

   

 • Váhy

   

  V roce 2019 můžete očekávat v rodině nějaké spory kolem nemovitosti nebo bytu. Více času musíte věnovat vzdělání dětí a vést je ke studiu. Netlačte ale na pilu, k ničemu by to nevedlo. Povzbuzujte je, ale nesrážejte na dno. Vaše podpora je pro ně nesmírně důležitá. Ujistěte se, že jsou zdraví a fit. Udržujte srdečné vztahy s rodinnými příslušníky. Dávejte si pozor na to, co říkáte, vaše slova by mohla ublížit. I malé slovo může vyústit do velkého problému. Zejména pokud jde o majetek. Snažte se vše řešit s klidem. Hádky a zbytečný křik by vedly jen k nepřátelství v rodině.

   

  7 důležitých rad o lásce a vztazích, které by synovi měla říct každá máma

  7 důležitých rad o lásce a vztazích, které by synovi měla říct každá máma

  Já vím, kdo by chtěl v patnácti poslouchat rodiče, jak mu dávají rady k čemukoli, natož k lásce. Pamatuji si to jako včera. Bylo mi asi čtrnáct a táta…celý článek

 • Štír

   

  V novém roce byste se měli zaměřit na povzbuzování svých dětí. Dávejte si pozor na to, abyste zbytečně nevybuchli a nerozzuřili se. Snažte se dělat pro rodinu maximum, aby byli všichni spokojení. Vaše rodinná atmosféra by měla být v roce 2019 dobrá, přestože v dubnu hrozí nějaké nepříjemnosti, jako jsou neshody a strach v rodině. Je vhodné tyhle situace zvládnout klidně a vyhnout se konfliktům.

   

   

 • Střelec

   

  V roce 2019 by se měly vyřešit všechny problémy, které se mohly vyskytnout v uplynulém roce s dětmi. Najdete východisko z každé situace. Pokud existují nějaké problémy nebo komplikace týkající se sňatků nebo vzdělávání dětí, v průběhu roku 2019 se šťastně vyřeší. Je to také rok finančně prospěšný pro vaši rodinu, ale neznamená to, že byste měli zbytečně utrácet. Snažte se vymýšlet aktivity pro celou rodinu, aby byla spokojená. Hrozí také neshody se staršími členy rodiny, tak se snažte zůstat v klidu.

   

  Takhle vypadají školní obědy ve Francii, USA a na Ukrajině. Jak si vede Česko?

  Takhle vypadají školní obědy ve Francii, USA a na Ukrajině. Jak si vede Česko?

  Zatímco některé zdejší školní jídelny už se snaží, jiné vaří pořád stejně špatně. A nám rodičům to někdy ani nepřijde divné – UHO, neboli univerzální…celý článek

 • Kozoroh

   

  Rok 2019 nebude pro zrozence ve znamení Kozoroha dvakrát příznivý, pokud jde o rodinné vztahy. Mohou se vyskytnout rozdílné názory na fungování rodiny i výchovu, což může vést k hádavosti. Harmonie v rodině bude narušená a vy budete muset vynaložit velké úsilí, abyste to dali do pořádku. Někteří členové rodiny se budou chovat nevhodně a hrubě, takže to povede k bojům hlavně mezi rodiči. To bude odvádět děti od studia, takže je nutné poskytnout jim velkou podporu a lásku.

   

   

 • Vodnář

   

  Vodnářům připravuje rok 2019 z hlediska rodiny nepříznivý čas. Rodinné vztahy budou samé hádanky. Vyskytnou se spory s rodinou kvůli nesmyslům, které ale můžou vést k hněvu a zlosti. Je zapotřebí hlídat si svoje emoce a udržet je na uzdě. Pokud se pokoušíte o potomky, od poloviny dubna do poloviny září byste mohli mít úspěch. Počítejte s tím, že se v novém roce nahromadí více těžkých úkolů, které budou mít vliv na vaši zodpovědnost. Pozor na hádky doma, lepší je být zticha a mlčet. Vaše děti vyniknou ve všech směrech a vy budete šťastní. Dávejte si pozor na třetí osobu, která by mohla narušit vaše rodinné štěstí.

   

  Překvapení! 10 potravin, které děti do jednoho roku nesmějí. Co jim hrozí?

  Překvapení! 10 potravin, které děti do jednoho roku nesmějí. Co jim hrozí?

  Váš potomek bude pravděpodobně chtít ochutnat vše, co uvidí jíst vás, ale nezapomínejte, že ne vše se pro něj hodí. Že malému dítěti neprospějí kořeněná…celý článek

 • Ryby

   

  Rok 2019 je nejlepší doba na přivítání nového člena do rodiny. Čeká vás nejen nový přírůstek, ale taky vliv a bohatství. Se stávajícími dětmi zrealizujete jeho plány. Máte-li děti, zaznamenáte progresi a úspěchy ve škole. Hledáte-li novou práci, určitě ji najdete a bude mít význam i pro vaši rodinu, zejména finanční. Hodně Ryb najde vztah ke svým rodičům, zejména k otci. Budou muset zapracovat na svém domově, aby byl ještě hezčí a bezpečnější. V červenci budete hodně řešit děti a během celého roku byste si měli napravit vztahy se ženami rodu. Vždy jednejte diplomaticky a raději udělejte ústupek.

   

   

  A co nás čeká v novém roce v oblasti zdraví? Podívejte se na VIDEO:

  Horoskop zdraví na rok 2019: Co nás čeká podle astroložky Martiny Boháčové? • VIDEO: 

/
Autor: aši
Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Zobrazit domovskou stránku