Velký rodinný horoskop na rok 2020: Co čeká vaši rodinu podle znamení?

 • Co slibují hvězdy pro tento rok vaší rodině?
  Co slibují hvězdy pro tento rok vaší rodině?
  Foto: istock.cz
  Sdílej na facebooku
  3. ledna  2020 
   06:00

  Rok 2020 se ponese ve znamení velkých změn, touhy po svobodě a také přemýšlení o financích. Jak se projeví změny v rodinách s dětmi? Co vás čeká a na co si budete muset dát pozor? To se dozvíte v našem velkém horoskopu!

  Co čeká rodiny s dětmi v novém roce? Která znamení budou bojovat více a která prožijí harmonický rok? Jak to bude v rodinách vypadat finančně, v kom najdete oporu a kdo vás naopak zklame? Více se dozvíte v našem horoskopu.

 • Beran

  Beran

  Berani, vy si budete užívat rodinnou pohodu. Budete skvěle komunikovat s členy celé rodiny. Najdete také pokaždé ohromnou podporu od své matky. Mohou však existovat chvíle, kdy bude obtížné najít společnou řeč s otcem. Bylo by nejlepší, kdybyste v sobě nedrželi zášť a místo toho se dívali na svět více pozitivně. Jako rodiče budete mít krásný rok. Vaše děti vás učiní hrdými a budete pyšní na jejich úspěchy ve škole i v mimoškolních aktivitách. Jako manžel / manželka byste se měli snažit řešit manželské záležitosti s maximální trpělivostí, aby nedocházelo ke zbytečným hádkám.

   

  Tajný život puberťáků? Respektujte jejich soukromí!

  Tajný život puberťáků? Respektujte jejich soukromí!

  Soužití s dospívajícími ratolestmi je jedno velké dobrodružství a rodiče se občas mohou cítit trochu nejistí. Do jaké míry zasahovat do jejich světa,…celý článek

 • Býk

  Býk

  Je pravděpodobné, že se v roce 2020 dostanete do potíží se svým partnerem. Jako Býci velmi rádi vyjadřujete svoje názory, ale to neznamená, že byste neměli také naslouchat druhé straně. Snažte se je pochopit a podle toho reagujte, co nejcitlivěji. Zkuste trávit co nejvíce času se svým partnerem, protože čím více dáte tomu druhému, tím lepší bude váš vztah. Pokud jde o sourozenecké vztahy a vztahy s dětmi, v novém roce je klíčem k vašim problémům především komunikace. Musíte spolu mluvit!

 • Blíženci

  Blíženci

  Manželský horoskop na rok 2020 předpovídá, že nebudou na obzoru žádné větší neshody či konflikty, které by vás musely trápit. Musíte si jen dávat větší pozor, abyste zbytečně nevybuchli a nepodléhali hněvu. Je důležité si uvědomit, že každý má právo na své názory. Pokud zatím nejste sezdaní, pozor na obtížné situace, k nimž může dojít díky temperamentu vašeho partnera. K takovým situacím může vést rozdílný názor. Nezapomeňte tedy moudře komunikovat. Udržujte svůj hněv stranou a snažte se dosáhnout pozitivního naladění. A pamatujte, že nic netrvá věčně. Pokud jde o vztahy s dětmi, bude nutné respektovat příkazy, které v rodině zazní.

   

  Dceři (5) koupila oplácanou panenku Barbie. Neuvěříte, co se stalo!

  Dceři (5) koupila oplácanou panenku Barbie. Neuvěříte, co se stalo!

  Matka své dceři v dobré víře koupila panenku Barbie se zakulacenými boky. Oproti typickému symbolu štíhlé krasavice má takováto panenka realističtější…celý článek

 • Rak

  Rak

  Raci v novém roce budou muset zapracovat na svém manželství, a především prokazovat úctu svému partnerovi, kterou si zaslouží. Můžete se setkat s menším „třením“, které ale hravě zvládnete. Ovšem jen tehdy, když budete jednat taktně. Můžete mít samozřejmě rozdílní názory, ale nesmíte ignorovat jeden druhého. Vztah budují oba partneři, kteří jsou rovnocenní. Komunikujte jasně a nebuďte vágní, ten druhý musí pochopit, co tím myslíte. Vágnost by mohla být důvodem k nedorozumění. Nenechte se také unést svými emocemi.

 • Lev

  Lev

  Manželské páry možná budou muset být trochu opatrné, a hlavně nesmí plýtvat zbytečnými argumenty. Dávejte si pozor na záchvaty hněvu. Je důležité si uvědomit, že každý má právo na svůj názor. Klíčem ke šťastnému manželství je respektovat názory druhé osoby a nevynucovat jim to, co si myslíte. Taky byste si měli naplánovat, abyste se vraceli domů o něco dříve a trávili více času se svým partnerem, aby se necítil osamocený. Pokud budete mít tohle na paměti, nic nemůže přerušit pouto, které vy dva sdílíte.

   

  5 signálů, že vaše dítě potřebuje doučování. Kdy je čas hledat pomoc jinde?

  5 signálů, že vaše dítě potřebuje doučování. Kdy je čas hledat pomoc jinde?

  Někdy prostě ani rodič či učitel ve škole nestačí k tomu, aby dítě pochopilo probíranou látku, a je nutné přemýšlet o vhodném doučovateli. Není na…celý článek

 • Panna

  Panna

  Vaše motto pro rok 2020 zní: Zapomenout a odpustit. Budete možná často v novém roce požádáni, abyste v případě potřeby rozhodovali a řešili problémy. S členy rodiny se můžete dostat do konfliktu, což naruší váš klid. Drobné neshody s matkou vás také mohou rozhodit, a možná budete zvažovat změnu bydlení. Někdy je ale skutečně lepší zapomenout a minulost nechat minulostí. Zůstaňte v klidu a dívejte se na svět pozitivně. Pokud jde o partnerský vztah, snažte se lépe porozumět svému manželovi, pak vše bude fungovat hladce.

 • Váhy

  Váhy

  U manželských párů neexistují nic, co by mohlo jejich vztah nějak extrémně narušit. Ale musíte si dát pozor, abyste se zbytečně nerozčilovali. Pozor na boje kolem dětí, rodiče můžou mít samozřejmě jiná očekávání než děti. Klíčem ke šťastnému manželství je respektovat názory druhé osoby a nevynucovat si něco, co ten druhý nechce. Vaší snahou by v roce 2020 bylo být udržení rodinné harmonie.

   

  A pusu babičce? Ne! Nechtějte po dětech polibky ani objímání příbuzných

  A pusu babičce? Ne! Nechtějte po dětech polibky ani objímání příbuzných

  Vánoce a jiné svátky či rodinná setkání jsou často dobou dobrého jídla, tradic a zábavných příběhů i láskyplných okamžiků. Jsou taky dobou, kdy se…celý článek

 • Štír

  Štír

  V roce 2020 bude váš rodinný život skvělý. Jupiter zůstane ve vašem druhém domě, což vám poskytne nejlepší výsledky. Existuje možnost, že přibude do rodiny nový člen. Mohlo by to být způsobeno manželstvím nebo narozením dítěte. Většinu času budete rádi doma. V květnu či červnu můžete zvážit nákup nemovitosti, nebo také prodat nějaký svůj majetek. V novém roce také můžete očekávat náhlý zisk nebo dědictví. Celkově bude pro vaši rodinu rok 2020 příznivý a optimistický. Mezi květnem a červnem si jen dejte pozor na nedorozumění v rodině, ale zvládnete to s logikou a praktičností. Pokuste se tedy vyřešit dlouhodobé problémy a spor. Sedněte si a promluvte si.

 • Střelec

  Střelec

  Začátkem nového roku nemusí ve vašem manželství vše klapat podle vašich představ. Ovšem jinak bude rok 2020 v rodině skvělý. V měsících březen až květen můžete zakoupit pozemek nebo nemovitost. Tato doba je také výhodná pro nákup a prodej vašich aktiv, můžete z toho mít zisk. V měsíci únor si dejte pozor na zbytečné utrácení. Jestli ještě nejste ve stavu manželském, tento rok existuje možnost, že ke svatbě dojde. Celkově bude tento rok pro vaši rodinu prosperující. V partnerském vztahu můžete očekávat turbulence od 13. do 25. června. Manželé si musí dát pozor na rostoucí problémy, chce to trpělivost a klid.

   

  Proč je pro dítě i pro vás důležité objímání? 6 výhod, které uznávají i odborníci

  Proč je pro dítě i pro vás důležité objímání? 6 výhod, které uznávají i odborníci

  Objímání má spoustu výhod a je velmi důležité pro dětský vývoj. Co o objetí říkají vědecké výzkumy a jaký význam mu přisuzují odborníci? Bez objímání…celý článek

 • Kozoroh

  kozoroh

  Díky umístění Saturnu ve vašem prvním domě můžete zažívat pocity nespokojenosti. Počátkem roku taky můžete něco nebo někoho ztratit. V novém roce se vám také může podařit splatit některé dluhy z dřívějška, zejména pokud jste měli nějaké půjčky. Nemělo by dojít ani k žádným hádkám s příbuznými. Na podzim si dejte pozor na případnou nevěru a snažte se udržet manželský život v harmonii. Neutrácejte zbytečně, šetřete a nechte stranou svoje ego.

 • Vodnář

  Vodnář

  V novém roce budete hodně zaneprázdněni v práci, takže nebudete mít dost často na svou rodinu. Ovšem neměli byste na své blízké zapomínat. Hvězdy vám bohužel na rok 2020 předpovídají nějakou ztrátu v rodině, ovšem existuje velká pravděpodobnost, že se dá obnovit. Nakonec situace vyzní ve váš prospěch. Finanční situace v rodině bude příznivá a pokud jste uvažovali o koupi auta, začátkem roku se vám to možná podaří. Rok 2020 bude taky úspěšný pro vaše děti. Celkově bude nový rok dobrý, pokud jde o rodinný život.

   

  15 návyků velmi šťastných matek. Dělejte to stejně a budete se cítit jako ony!

  15 návyků velmi šťastných matek. Dělejte to stejně a budete se cítit jako ony!

  Určitě znáte nějakou veselou a pozitivní matku, které tam uvnitř tiše závidíte, jak v sobě dokáže udržovat i v té hektické každodenní péči o rodinu…celý článek

 • Ryby

  Ryby

  Z pohledu rodiny by měl být rok 2020 spíše příznivý. Už začátkem roku by se měla ve vaší rodině nastolit harmonie. Vaši členové rodiny vás budou podporovat v různých aspektech života. Existuje také velká šance, že během roku do vaší rodiny někdo přibude. Tento přírůstek může být způsoben svatbou nebo narozením dítěte. Pokud v rodině vedete nějaký dlouhodobý spor, můžete ho vyřešit. Vaši oponenti si nedovolí s vámi nesouhlasit. Chování rodinných příslušníků k vám se zlepší. Čeká vás také finanční nebo profesní růst.

   

  Puberta už v osmi letech? Klidně! Tohle byste měli vědět!

  Puberta už v osmi letech? Klidně! Tohle byste měli vědět!

  Lego, nebo radši lesk na rty? Prolézačky a houpačky, nebo Justin Bieber? Co vlastně v současné době zajímá dospívající děti? A nerostou až příliš rychle?…celý článek

  Školáci podle horoskopu: Štíři mají problém s autoritami, Vodnáři s pozorností

  Školáci podle horoskopu: Štíři mají problém s autoritami, Vodnáři s pozorností

  1. září se kvapem blíží! Ať už si za ruku vedete vůbec poprvé do školy prvňáčka nebo se váš puberťák právě připravuje na další životní krok v podobě…celý článek

/
Autor: aši
Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Zobrazit domovskou stránku