Jak rostou děti Ani Geislerové, Báry Nesvadbové či Báry Basikové? Podívejte se! | Super mámy

Jak rostou děti Ani Geislerové, Báry Nesvadbové či Báry Basikové? Podívejte se!

Jak rostou děti slavných? Podívejte se
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
3. června  2018 
 08:00

Zatímco některé celebrity se snaží, aby se jejich děti před objektivy moc neobjevovaly, jiné je prezentují jako nedílnou součást svého života a běžně s nimi chodí i na různé akce. Podívejte se, jak jim za poslední roky potomci vyrostli. 

Hned několik českých zpěvaček se může pochlubit dospělým nebo dospívajícím synem – jako například Lucie Bílá, která je matkou třiadvacetiletého Filipa. Leona Machálková se nedávno nechala vidět se svým synem Arturem (15) a také syn Venduly Pizingerové-Svobodové už dávno není malé dítě, vytáhlému Jakubovi je dvanáct. 

Malá už dávno není ani třincáctiletá Christel Lilly Kraus, dcera herečky Markéty Hrubešové, nebo patnáctiletá Bibiana, jejíž matkou je spisovatelka Bára Nesvadbová a otcem exministr Karel Březina. Osmnáct už bude Marině Mrázové, dceři herečky Mahuleny Bočanové.  

A jak vypadá pokojíček Bibiany, dcery Báry Nesvadbové? Podívejte se 

Bára Nesvadbová: Dcera si pokojíček vždycky vymýšlela sama • VIDEO: 

6 věcí, kterými rodiče škodí pohybovému vývoji nejmenších dětí

6 věcí, kterými rodiče škodí pohybovému vývoji nejmenších dětí

Už aby lezlo, sedělo, chodilo, běhalo... Rodiče i prarodiče se radují z každého pokroku dítěte. A snaží se mu v tom napomáhat, ovšem poměrně často…celý článek

Hit: Jak okamžitě utišit plačící dítě? Mrkněte na trik zkušeného pediatra!

Hit: Jak okamžitě utišit plačící dítě? Mrkněte na trik zkušeného pediatra!

Tipů a triků na utišení plačícího dítěte jste jistě vyzkoušela a vyslechla mnoho. Podívejte se na to, jak si s miminky poradí Robert Hamilton, americký…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Máte s dětmi co číst? Z Knihozemě dorazila dvanáctka krásných titulů

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku