Děti českých celebrit: Alfréda, Lennon, Mia, Rika, Jenovéfa, Bruno. Jak se vám líbí?

Lennon Marlene Haj Smetana s rodiči
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
20. srpna  2018 
 10:50

Babyboom mezi tuzemskými celebritami pokračuje. A jako by se předháněly nejen v plození dětí, ale i v originalitě jmen, jaká jim dávají. Některá už jste slyšeli, byť jsou méně častá - ale některá skutečně překvapí, jako třeba holčička jménem Alfréda. 

"Alfí je náš největší poklad a teď už jsme všichni společně doma," napsala tohle pondělí na svůj instagram herečka Marie Doležalová, která počátkem srpna porodila v pražském Podolí dceru - spolu s otcem, kterým je tanečník Marek Zelinka, ji dali jméno Alfréda. A to je skutečně originální! 

70 úžasných fotek z prvního setkání prarodičů s vnoučaty. Něha, dojetí a trocha smutku

70 úžasných fotek z prvního setkání prarodičů s vnoučaty. Něha, dojetí a trocha smutku

Chcete vidět fotky, které vás dostanou? Tady je máte! Fotografie starých lidí, kteří poprvé drží v ruce své vnouče, vás nejspíše dojmou stejně jako…celý článek

Herečka Kristýna Leichtová, která porodila jen o pár dní později, se spolu se svým partnerem u dcery rozhodla pro jméno Dorotka. Loni volbou jména zaujali manželé Klusovi - k Alfrédovi a Josefíně přibyla Jenovéfa, jméno, které je v Česku dost neobvyklé. Úplně běžné  - minimálně u nás - není ani jméno Mathias, jaké pro syna zvolila herečka Nikol Štíbrová. 

Lennon Marlene Haj Smetana- tak se celým jménem jmenuje dcera moderátorky Emmy Smetany a jejího manžela Jordana Haje.  Méně obvyklá jména nejsou jen trendem posledních let. Synové fotbalisty Tomáše Řepky se jmenují Tomasso a Markus, zatímco brankář Petr Čech je otcem syna Damiána. Herečka Anna Geislerová dala nejstaršímu synovi jméno Bruno Fidelius. Rozruch svého času vzbudila další herečka, Veronika Stropnická,  tehdy ještě Žilková, když se jí narodila dcera Kordula. 

Podívejte se do naší galerie i na další už odrostlejší potomky českých celebrit:

VIDEO. Jana Stryková: Na vychovávání dětí by měla existovat vysoká škola

1080p 720p 480p 360p 240p
Jana Stryková: Na vychovávání dětí by měla existovat vysoká škola • VIDEO: 

9 nesmyslů, které bude škola od září zase chtít po vašich dětech

9 nesmyslů, které bude škola od září zase chtít po vašich dětech

Až po pár nájezdových dnech začne normální výuka, dočkáte se. Požadavky, které učitelky diktují do dětských notýsků – případně posílají mailem – a…celý článek

Branky, body, kokoti: Pozor na hustý chlapy a holky, co můžou za 2. světovou

Branky, body, kokoti: Pozor na hustý chlapy a holky, co můžou za 2. světovou

Někdy je to fakt těžké rozhodování, komu toho prasáka týdne udělit. Je horší člověk, který za drahý prachy probouzí v mužích divoké zvíře, nebo mudrlant…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
1080p 720p 360p
Branky, body, kokoti: Přifoukni prsa, zachraň vztah. Už žádné …

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku