První potomek Harryho a Meghan: Takhle by asi mohl vypadat

Takhle si budoucí potomky vévody a vévodkyně ze Sussexu představuje americký forenzní umělec Joe Mullins
Foto: Profimedia.cz/koláž Supermámy
Sdílej na facebooku
17. října  2018 
 06:00

Zatímco Kate a William si s prvním miminkem dali poměrně na čas, Harry s Meghan se stanmou rodiči už příští rok na jaře. A jak bude první bratránek, nebo sestřenka George, Charlotte a Louise nejspíš vypadat?

Přestože o princi Harrym se v pubertě mluvilo jako o ošklivém kačátku, které vyrůstá ve stínu svého bratra Williama, na svatbě bylo jasně vidět, že z kačátka se vyklubala labuť! Zrzavému Harrymu, který se ani na svatbu neoholil, to seklo mnohem víc než jeho staršímu bratrovi a s Meghan tvoří nádherný pár.

Bude zajímavé sledovat, jaké geny se více projeví u jejich prvního potomka. Typicky britské ohnivé vlasy a světlá pleť pokrytá pihami z tatínkovy strany vytvoří jistě zajímavou kombinaci s afroamerickými geny ze strany maminky. Tatínek Meghan je běloch a maminka Afroameričanka, také proto se dá předpokládat, že tmavší gen bude dominovat.

Charlotte a George byli tak roztomilí! Jak to na svatbě slušelo královským dětem

Charlotte a George byli tak roztomilí! Jak to na svatbě slušelo královským dětem

Dvě starší děti Kate a Williama se svatebního obřadu prince Harryho a jeho snoubenky Meghan Markle zúčastnily coby součást desetičlenné skupiny družiček…celý článek

Podle amerického forenzního umělce Joe Mullinse, jehož koníčkem je odhadovat podoby budoucích dětí slavných párů, budou mít děti tmavší vlasy, než měl princ Harry, když byl malý. Barva očí je ale nejistá – děti můžou mít oči hnědé po mamince i modré po tatínkovi. Tak či tak se to nejspíš brzo dozvíme, protože podle zdrojů blízkých královské rodině nehodlá pár s početím nijak otálet.

 

Princ Harry už o dětech nejspíše uvažuje poměrně dlouho. Soudě z jeho vyjádření z roku 2012. „Toužil jsem po dětech od doby, kdy jsem byl ještě hodně mladý. Stále čekám na tu pravou ženu, která se této role chopí." Tak první část přání už se mu splnila, teď je na řadě ta druhá.

Loni na podzim řekl krátce po zásnubách: "Děti samozřejmě chceme, zatím je ale čas. Musíme to brát postupně. Na děti ale určitě po svatbě přijde řada." Expertka na královskou rodinu Katie Nicholl řekla pro pořad Entertainment Tonight, že podle ní přijdou děti brzy po svatbě.

Meghan bude těhotná, než bys řekl švec, tvrdí zpovědník princezny Diany

Meghan bude těhotná, než bys řekl švec, tvrdí zpovědník princezny Diany

Teprve v sobotu si vyměnili svatební prsteny a už se spekuluje, kdy Velká Británie přivítá dalšího královského potomka! Podle Andrewa Mortona, který…celý článek

To by nejspíše mohlo znamenat, že Harry předstihne svého bratra Williama, jehož první potomek, syn George, se narodil více než dva roky po sňatku. První dítě Diany a Charlese, starší ze dvou synů William, přišlo na svět přesně rok po svatbě rodičů. 

Harry s Meghan se na konci března nechali vidět, jak si se zájmem prohlížejí nějaké hračky, a když se nedávno zúčastnili návštěvy továrny na dětskou kosmetiku, také došlo na téma budoucích dětí slavného páru. Z jejich chování vyplynulo, že je plánují, a dost možná tři a více. V tomto směru je nejspíš pro Harryho velkou inspirací rodina jeho staršího bratra. 

Královský dort odhalen! Vyšel na 1,5 milionu korun. Co ještě se jedlo po svatbě?

Královský dort odhalen! Vyšel na 1,5 milionu korun. Co ještě se jedlo po svatbě?

Jednou z tradic, kterou čerství novomanželé porušili, je podoba svatebního dortu. Normálně se totiž v královské rodině  na svatbě servíruje dort ovocný.…celý článek

Róby ze svatby: Minimalistická Meghan, černá Victoria a limetové příbuzné

Róby ze svatby: Minimalistická Meghan, černá Victoria a limetové příbuzné

Konečně jsme se dočkali. Nejočekávanější svatba tohoto roku je tu. Na šest stovek hostů se začalo scházet už v dopoledních hodinách u kaple svatého…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Testujeme s dětmi: Jak se dětem psalo a kreslilo s pery a fixy Pilot?

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku