Slavní rodiče, kterým dítě odnosil a porodil někdo jiný. Proč to udělali? | Super mámy

Slavní rodiče, kterým dítě odnosil a porodil někdo jiný. Proč to udělali?

Kanye West a Kim Kardashian s dětmi
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
15. září  2018 
 06:00

Bylo by snadné říct, že hvězdy, ať už herecké nebo pěvecké, využívají služeb náhradních matek kvůli tomu, aby jim těhotenství nezničilo postavu nebo nenarušilo kariéru. Zdaleka ne vždycky to tak je. Někdy zkrátka dítě nepřichází, případně jde o pár stejného pohlaví, a hvězdy tak využívají možnosti, která je například v zámoří mnohem dostupnější než u nás. 

Seznam celebrit, kterým odnosila dítě náhradní matka, je celkem dlouhý a každým rokem se rozšiřuje. Pár jmen, pro představu. Robbie Williams, Tyra Banks, Nicole Kidman nebo třeba Sarah Jessica Parker. Schválně se na ně podívejte do naší GALERIE

"Zatímco kolem prvního dítěte chodíte potichu a šeptáte, abyste ho náhodou nevzbudili, třetí spí, i když je puštěná televize, kolem si hrají děti a štěkají psi. Možná je tak v klidu, protože  i my jsme v klidu," míní zpěvák. On a jeho žena jsou biologickými rodiči malé Colette (Coco) Josephine Williams, která přišla na svět před pár dny. Mají ještě syny Teddyho a Charlieho. Z porodu druhého z nich učinili záležitost veřejnou, když ho natočili a sdíleli, třetí dítě naopak tajili do posledního momentu. 

Modelka Tyra Banks má syna s Erikem Aslou, kterého jim porodila náhradní matka. "Děkujeme andělské ženě, která odnosila naše zázračné miminko," řekla před dvěma lety modelka, která dlouho bojovala s neplodností a ani pokusy s IVF nebyly úspěšné. 

Branky, body, kokoti: Jakl káže o volebním právu žen, víla míří do Senátu!

Branky, body, kokoti: Jakl káže o volebním právu žen, víla míří do Senátu!

Hrozně se těšíme, až se v české politice ocitne víc žen s názory, které bude stát za to si poslechnout. Ale letos to zatím moc nevypadá. Protože to,…celý článek

Vědci mají jasno: Mít děti je ten úplně nejhorší nápad ze všech!

Vědci mají jasno: Mít děti je ten úplně nejhorší nápad ze všech!

Upozorňujeme, že následující článek je psán s nadsázkou. Ale to neznamená, že přinejmenším některé věci v něm nejsou pravda. celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Jak zabavit děti v dešti? 40 skvělých tipů, které stojí za…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku