Nemá ruce, přesto podá plačícímu bráškovi dudlík! Ten kluk dojímá internet | Supermámy

Nemá ruce, přesto podá plačícímu bráškovi dudlík! Ten kluk dojímá internet

Chlapeček nemá ruce, ale i tak podá plačícímu bráškovi dudlík
Foto: IG/katiewhiddon
Sdílej na facebooku
27. května  2019 
 06:00

Tohle je tříletý Camden a jeho bratr Jaxton, který se narodil v červenci. Na videu oba kluci leží na zádech, avšak je mezi nimi jeden zásadní rozdíl (a nemáme na mysli věk). Camden se narodil se syndromem zvaným Amelia-phocomelia, což znamená, že mu chybí všechny končetiny – tedy ruce i nohy. Ale ani tento handicap ho nezastaví, aby pomáhal svému plačícímu bráškovi a třeba mu podal dudlík, jak je vidět na tomto videu.

Na záběrech je plačící Jaxton a jeho bráška Camden, který se ho ze všech sil snaží utišit. Nejprve se sune k dudlíku, který následně vezme do úst a snaží se ho podat miminku. Zpočátku se nedaří, ale Camden je neuvěřitelně trpělivý a nevzdává to. Nakonec se mu to povede a jeho bratříček začne spokojeně dudat. 

Toto dojemné video zveřejnila minulý týden na svém instagramu Katie Whiddom a napsala: "Camdon nemá ruce, ale to mu nezabrání, aby se staral o svého sourozence!" A asi nečekala, jak velké ohlasy její příspěvek vyvolá. Do této chvíle má téměř 70 tisíc zobrazení a mnoho komentářů, které obsahují srdíčka a vzkazy plné dojetí a podpory. "Váš malý chlapeček je úžasný. Plakala jsem, když jsem ho viděla, jak pomáhá" nebo "Bože, to mi rve srdce. Miluji ho! Bůh ho ochraňuj."

První setkání miminka s rodiči: Neuvěřitelné, dojemné i syrové záběry!

První setkání miminka s rodiči: Neuvěřitelné, dojemné i syrové záběry!

Den matek se dá slavit různě. Facebooková stránka Birth Becomes Her, která se zaměřuje na záběry z porodů, zveřejnila krásné…celý článek

Maminka Camdena na svém blogu otevřeně píše, jak těžké bylo zjištění, že synovi chybí končetiny. Lékaři na to přišli, už když byl v děloze a Katie se musela rozhodnout, zda-li si ho nechá. A to bylo ještě těžší. "Můj chlapeček nikdy nebude nosit boty. Nikdy ho nebudu moci držet za ruku...," to byly myšlenky, které se jí honily hlavou, když slyšela verdikt doktora. Bylo to opravdu hrozné. Ale když slyšela jeho srdce, nemohla jít na potrat!

ČTĚTE TAKÉ: Miminko bez ruky se stalo hvězdou módních butiků

Camdonovi jsou tři roky a se svým handicapem se naučil žít: "Navzdory tomu, že mu chybí končetiny, je to šikovný tříletý kluk, který se šťourá v nose, myslí si, že prdění je legrační, pořád mluví a pošťuchuje se se svou sestrou. Umí malovat, posadit se, nakrmit se, umýt si obličej, vyčistit si zuby, vyjít schody a mnoho dalších věcí," píše jeho statečná maminka. Camdenova sestra Ryleigh je o dva roky starší než on. 

Dojemné fotografie sourozenců, které vás chytnou za srdce!

Dojemné fotografie sourozenců, které vás chytnou za srdce!

Není nic roztomilejšího, než když se podíváte na fotky, na nichž se poprvé uvidí starší bratři nebo sestry se svými právě narozenými sourozenci. No…celý článek

Neslyšící babička učí vnučku znakovou řeč. Neuvěřitelná reakce miminka!

Neslyšící babička učí vnučku znakovou řeč. Neuvěřitelná reakce miminka!

Malá holčička a její babička. Obě neslyší a spolu se staly hrdinkami dojemného videa, na němž žena vnučce ukazuje znakovou řeč. Babička sotva devítitýdenní…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: Gabriela Kolinová

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Děti, které necvičí, budou celý život ty nešikovné! Jak často by…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku