Je to síla! Porod z naprosté blízkosti. Takhle jste ho ještě neviděli

První setkání miminka s rodiči: Podívejte se na neuvěřitelné záběry!
Foto: Facebook/Birth Becomes Her
Sdílej na facebooku
29. června  2020 
 06:00

"Měla jsem tu čest a účastnila jsem se nejúžasnějšího zázraku světa. Zázraku zrození," napsala na svůj blog fotografka z Londýna, která si říká Ania Pawleta. A její fotky jsou opravdu dechberoucí. S rodičkou byla po celou dobu porodu a jen tiše mačkala spoušť. "Byl to můj první porod, který jsem fotila. Byl dlouhý a tolik emocionální," svěřila se.  

Ania zřejmě nečekala, že ji porod tolik zasáhne: "Viděla jsem tolik lásky, síly, naděje a odhodlání! Po dlouhých hodinách vzrušení a bolesti se konečně narodila Amelie."

Fotografka přiznává, že ji celá situace velmi dojala. "Jela jsem domů uprostřed noci a plakala jsem. Byla jsem tak šťastá a zároveň i vděčná, že jsem byla svědkem dokonalého porodu. Tu noc si budu pamatovat po celý zbytek života," svěřila se na serveru Boredpanda.com Ania. 

Její dechberoucí fotografie si můžete prohlédnout v naší GALERII nebo na jejích stránkách blog.annapawleta.com.

Připomeňte si úžasné momenty z dalších porodů! 

První setkání miminka s rodiči: Podívejte se na neuvěřitelné záběry! • VIDEO: 

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku