Jak rostou děti celebrit: Podívejte se na Suri Cruise, Harper Beckham nebo dceru Madonny

Malá manekýna Suri Cruise
Foto: profimedia
Sdílej na facebooku
5. prosince  2015 
 06:00

Dceři herců Toma Cruise a Katie Holmes, tmavovlasé parádnici Suri, bude příští rok deset, stejně jako Shiloh Nouvel Jolie-Pitt, která se cítí být více chlapcem než dívkou. A pamatujete si na Lourdes Leon, dceru zpěvačky Madonny a jejího trenéra? Té bude už dvacet.  

Suri Cruise mívala pověst nejrozmazlenějšího dítěte Hollywoodu, které má vše, na co si prstem ukáže, ať už šlo o hračky nebo neuvěřitelnou spoustu oblečení. To se trochu změnilo, když se její rodiče – herci Tom Cruise a Katie Holmes – rozešli. Suri vyrůstá víceméně jen s matkou a ta ji drží více zkrátka. 

Nej jména? Jakub a Eliška, narodila se i Naděje, Mišela, Mladen či Fausto

Nej jména? Jakub a Eliška, narodila se i Naděje, Mišela, Mladen či Fausto

Čeští rodiče jsou v pojmenovávání svých potomků stále odvážnější. Hodně se jich sice stále drží těch jmen, která se dávají nejčastěji, nebo u nich…celý článek

Hodně svérázná je Shiloh Nouvel Jolie-Pitt, dcera další herecké dvojice. Brad Pitt a Angelina Jolie mají celkem šest dětí, ať už vlastních nebo osvojených. Poslední dobou poutá pozornost médií devítiletá Shiloh, která chce, aby ji všichni včetně rodičů brali jako kluka, kterým se cítí být. Oba rodiče ji naprosto podporují. 

Daleko méně se toho ví o Lourdes Leon, dceři popové hvězdy Madonny, jejímž otcem je trenér Carlos Leon, kterému je  hodně podobná. Lourdes má přitom v zámoří pověst hvězdy, alespoň mezi teenagery. Spolu s matkou má svou vlastní módní značku Material Girl Collection, která svým názvem odkazuje na jeden z Madonniných hitů. 

Populární je také Harper, čtvrté dítě a jediná dcera páru Victoria a David Beckham. Módní návrhářka a fotbalista dceru celým jménem pojmenovali Harper Seven Beckham, přičemž "sedm" v jejím jménu odkazuje mimo jiné na číslo dresu, v němž hrával její otec, rodina navíc uvedla, že sedmička je jejich šťastným číslem. Dívka se navíc narodila v červenci, tedy sedmém měsíci roku. Čtyřletá Harper bývá opakovaně označována za jedno z nejlépe oblékaných dětí showbyznysu. 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
720p 360p
Kam o víkendu: Krajinou kolem pivovaru nebo na festival pro batolata?
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje
7. - 8. týden: Přijala jsem své nedostatky! Dokonalá máma neexistuje

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku